הפוך לעמוד הבית
יפעת 2

משלחת של METRO תאתר בישראל סטארטאפים בתחומי המלונאות והאירוח

10/10/2019
משלחת של METRO תאתר בישראל סטארטאפים בתחומי המלונאות והאירוח

משלחת בכירים מחברת METRO, מהרשתות הקמעונאיות הגדולות בעולם, הגיעה השבוע לביקור בישראל. במהלכו, ייפגשו חבריה עם עשרות נציגי סטארטאפים טכנולוגיים מתחומי המלונאות והאירוח המועמדים להצטרף ל- METRO Xcel. התוכנית היוקרתית של METRO מתמקדת בפיתוח עסקי ואיתור הזדמנויות מכירה ומציעה לחברות שייבחרו, קו ישיר למשקיעים, לערוצי המכירה של METRO וחשיפה רחבה במגוון אירועי תעשייה תחת מותג METRO, מהלך שיחשוף אותן למאות אנשי מפתח הרלבנטיים למוצרים או לטכנולוגיות שלהן.

 

החברות הנבחרות יזכו לעבוד בצמוד לצוותי השקעה של METRO  ויקבלו גישה למשקיעים, קרנות הון סיכון ומנטורים מהמובילים בתחומם בזירה הגלובלית, במסגרת התוכנית יוכלו החברות הישראליות ליהנות מאירוח למשך שבועיים בברלין, תוכנית לימודים מרחוק, השתתפות בתערוכות מסחריות, קבלת השקעות עתידיות והסכם כתב אופציה למימון על סך 100 אלף אירו שניתן למימוש תוך שנתיים.  

 

קבוצת METRO נמנית על רשימת הרשתות הקמעונאיות הגדולות בעולם. היא מספקת את צרכיהם של מעל 24 מיליון לקוחות, בתחומי המלונאות, הסעדה, ספקי מזון וסוחרים עצמאיים. החברה מיוצגת ב-35  מדינות ומפגינה הכנסות שנתיות בהיקף של מעל ל-30  מיליארד אירו.

 

לדברי סילביה דודק ( (Sylvia Dudekמנהלת האקסלרטורים של METRO, ההצעה לשילוב במערכות של METRO, אידיאלית עבור סטארטאפים בשלבים המתקדמים של חייהם, שרוצים להיכנס לשווקים גיאוגרפיים חדשים וכאלה המעוניינים להרחיב את ההיצע שלהן. ״התוכנית מיועדת לחברות הנמצאות בין סבב הגיוס הראשון לסבב הגיוס השני, אך כבר היו לנו בתוכנית וגם השקענו בחברות שכבר עברו את סבב C ויש להן מכירות של מעליון מיליון דולר ו-50 עובדים...״. לדבריה, בוגרי התוכניות של METRO גייסו עד היום מעל 225 מיליון אירו.    

 

״התוכנית נותנת למשתתפים בה גישה פתוחה לערוצי המכירה של METRO ולמיליוני לקוחות שם הם יוכלו לבדוק בתנאי ׳שטח׳ את הפתרון שלהם... הם ילמדו כיצד להתגבר על מכשולים, לאסוף לידים ואיך להכנס לשווקים חדשים״, אומרת דודק.  לדברי  דודק, החיבור לחדשנות של הסטארטאפים שבתוכנית מאפשרת ל-Metro עצמה שינוי פרספקטיבה שבסופו של דבר יבוא לידי ביטוי בענף האירוח כולו.

 

כתבות נוספות

יפעת אוזן
עבור לתוכן העמוד