הפוך לעמוד הבית
יפעת 2

ראשון לציון - מותג קולינרי?

7/08/2011

ראשון לציון מחזקת את תדמיתה כעיר הקולינרית המובילה בארץ, עם השקתו של יריד אוכל חדש וראשוני מסוגו, "טועמים עולם", בהשקעה של 3.5 מיליון ₪. היריד החדש שישתרע על פני שטח של 140 דונם מפארק השקמה שמול סינמה סיטי, יעזור לחזק את תדמיתה של העיר בתחום המזון, בהמשך למגמה שהחלה בשנים האחרונות ולהגעתם לעיר של מסעדות שף מובילות כגון: חיים כהן ועוד.

 

"ראשון לציון מציעה כיום את המגוון הקולינרי הרחב והמעניין ביותר כך שלהערכתי נהפוך בקרוב לבירה הקולינרית של ישראל", אמר דב צור, ראש עיריית ראשון לציון.

 

'טועמים עולם', שיתקיים בין התאריכים 23-25.8, במתחם פארק השיקמה, רחוב שדרות משה דיין מול הסינמה סיטי, אליו צפויים להגיע עשרות אלפי מבקרים, מציעה כ- 30 מסעדות מהמובילות בתחום, בניהם- 'וויט הול', 'אושי אושי', 'קאזה דה ברזיל', 'נקניקיות פרנק', הסנדויצ’ים המפורסמים של 'רובן' מסעדת סהרה מהגליל- תציע חומוס טרי וחם ועוד שיוכן במקום, במחירים שווים של עד 30 ₪ למנה. הכניסה פתוחה לקהל הרחב.

 

באי היריד יוכלו להנות מ- 10מתחמים קולינריים, שיציגו פסלי ענק של סמלי ההיכר של מדינות שונות. בכניסה למתחם יפן ימתינו גיישות וסמוראים, במתחם ארה"ב נצפה בפסל החירות ואילו מתחם המזרח התיכון, יעוצב כמו שוק מזרח תיכוני אותנטי עם רקדניות בטן, נרגילות, להשלמת האווירה הקסומה

 

לצד הפסלים המרהיבים, הציבור יהנה ממוסיקה אותנטית חובקת עולם, רקדני ברייקדאנס, הופעה של אלביס, דמויות של מנהיגים מהעולם, כגון נפוליאון, רקדנים בתלבושות מסורתיות. נהגי ריקשה שיחכו לאורחים בכניסה יסיעו אותם למתחם סין ללגום תה על פי כל כליי המסורת.

 

'טועמים עולם' בחסות עיריית ראשל"צ, החברה העירונית לראשל'צ, קוקה קולה זירו, נביעות, קלסברג, מעדני מיקי, עיתון לאשה, אתר ynet, ערוץ האוכל, ערוץ החיים הטובים ועוד. כמו כן ההפקה במגעים נוספים עם החברות המובילות שטראוס, תנובה, דור אלון, מחלבות גד, יוניליבר, אסם ועם שגרירות יון, איטליה, צרפת וארה'ב.

 

מתחם פארק השיקמה, רחוב שדרות משה דיין מול הסינמה סיטי, ראשון לציון.

23-25.8 בין השעות 18:00-23:00, הכניסה פתוחה לקהל הרחב.

כתבות נוספות

יפעת אוזן
עבור לתוכן העמוד