הפוך לעמוד הבית
יפעת 2

קמפיין אינסטגרם עם פרס של 50 אלף ש"ח לקידום אפליקציית SessMe

5/09/2016

אפליקציית SessMe, המהווה חלופה לוואטסאפ שאינה עושה שימוש במידע של המשתמשים, משיקה תחרות לזכייה ב50,000 ש"ח לקהל הרחב במסגרת קמפיין אינסטגרם בהשתתפות דר זוזובסקי, עמית פרקש, איתי תורג'מן, אנה אהרונוב, לי לוי, דנה זרמון, עומר דרור וטילטיל בעלות כוללת של חצי מיליון ₪.

 

ב 15.9 תחל תחרות לקהל הרחב, במסגרתה מי שיוריד את אפליקצייתSessMe יוכל לזכות ב50,000 ₪ במזומן. יזכה המשתמש הפעיל ביותר במהלך החודש.  

חיים סער מנכ"ל משותף SessMe:"לאחרונה התגלה, כי המשתמשים באפליקציית המסרים וואטסאפ, חשופים למעקב וריגול בחייהם האישיים ושימוש מסחרי במידע אותו אוספת אפליקציית וואטסאפ וזאת בנוסף לבעיית השיימינג וההפצה למשתמשים אחרים שקיימת בוואטסאפ. 

אנו בSessMe  יצרנו חוויית משתמש ייחודית ויוצאת דופן, אשר משאירה בידי המשתמש את היכולת והשליטה על התכנים האישיים אותם הוא בוחר לשתף עם אחרים, בנוסף להקפדה על פרטיות המשתמשים באפליקציה ולשים בלב העשייה שלנו את השמירה על המשתמשים משיימינג. אנו מאחלים לכל התלמידים שנה ללא שיימינג ושימוש בטוח ברשתות החברתיות". 

SessMe שומרת על פרטיות המשתמשים בצורה שלא היתה עד הקמתה. היא נושאת מסר חברתי מובהק שאמור למנוע תופעות של שיימינג וזליגת מידע פרטי ברשתות החברתיות, בדגש על בני-נוער שחשופים למידע ברשתות ומתקשרים דרכן, היכרויות ברשת ועוד.

 אפליקציית העברת המסרים המיידית SessMe היא האפליקציה המומלצת לשימוש על ידי משרד החינוך והמועצה לשלום הילד. האפליקציה, פרי פיתוח ישראלי, הוקמה על מנת לפתור בעיית בריונות ברשתות החברתיות. 

שימוש באפליקציית SessMe מעניק חוויית משתמש יוצאת דופן. היא היחידה המאפשרת מחיקה בשרשרת של תוכן, תוכן מוצפן חזותית, חסימת צילום מסך,שליחת תמונה שנחשפת לרגע, מעקב אחר שירשור פריטים שנשלחו, דיווח למוקד SessMe על פריט פוגעני, שיחות צ'אט אישיות שאינן ניתנות להעתקה, גם בתוך האפליקציה, חסימת אפשרות שיתוף למדיות חיצוניות ללא אישור השולח, צ'אט קבוצות עד 1,000 משתתפים, כפתור Like לתמונות או וידאו שמועברים באמצעות האפליקציה, פרסום מדיה   ב feed עולמי.

 האפליקציה משיקה בימים אלו שיחות קוליות ווידאו.

כתבות נוספות

יפעת אוזן
עבור לתוכן העמוד