הפוך לעמוד הבית
יפעת 2

נועה קירל חוברת ליונים של ביטוח ישיר בקמפיין חדש

7/11/2019

ביטוח ישיר יוצאת הערב בקמפיין חדש אליו גויסו גם נועה קירל והסוכן שלה , רוברטו, לככב לצד יוני ויונה , היונים של ביטוח ישיר , אותם מדובבים טל פרידמן ואלי פיניש. בקמפיין נחשף שירות חדש וראשון בשוק הביטוחים - מוקד 24/7 לסיוע במקרה של תאונת דרכים .

 

 

בסרטון, נתקעים נועה קירל ורוברטו עם רכבם באמצע הלילה לאחר הופעה. היונים יוני ויונה צופות על המתרחש מהצד , וכשהן מגלות שקירל ולא אחרת היא זו שנתקעה עם רכבה , מתגשם חלומו של יונה (פיניש ) והוא מתחיל לדבר מתוך גרונה של קירל, בעוד יוני (פרידמן ) מדבר מגרונו של רוברטו . כך נוצר אירוע ביזרי שבו נועה ורוברטו משוחחים עם קולותיהם של פרידמן ופיניש, כאשר רוברטו מציע לדבר עם ביטוח ישיר כי הם זמינים ללקוחותיהם 24/7.

 

 

הפרסומת עולה לאור מהפיכה שירותית-תפיסתית נוספת שמבצעת ביטוח ישיר. החברה, אשר הביאה לישראל את מהפכת השירות האישי והישיר, מרחיבה את תפיסת השירות ואומרת ללקוחותיה: ״ברגעים שצריך ביטוח תשאירו את זה לנו״ . בהתאם, מקימה החברה מוקד חדש להכוונה וסיוע ראשוני ללקוחות המעורבים בתאונות דרכים, אשר יפעל לאורך כל שעות היממה, במשך כל ימות השבוע (24/7).

 

סמנכ״לית השיווק של ביטוח ישיר , מרב קליפר-פרץ , אומרת כי המהלך נשען על מחקרי עומק שערכה החברה. ״במחקרי העומק שעורכת החברה, עולה בבירור שהתנהלות חברת ביטוח בקרות אירוע ביטוחי משמעותי, היא הפרמטר המשמעותי ביותר בקרב לקוחות, בעת בחירת חברת הביטוח . על כן, ביטוח ישיר תתאים מעתה שירותים לצרכים העולים מהשטח, כמו זמינות 24/7, כדי להתאים את השירות ככל האפשר לצרכי הלקוח. זאת, כמובן, לצד הישארותה אטרקטיבית כתמיד בגזרת המחיר .

 

כתבות נוספות

יפעת אוזן
עבור לתוכן העמוד