הפוך לעמוד הבית
יפעת 2

רשת נעלי סקופ פותחת ארבעה סניפים חדשים במגזר הערבי ומעלה קמפיין

6/01/2020
צילום: פראנקי סטודיו
צילום: פראנקי סטודיו

רשת נעלי  SCOOP, הנמצאת בבעלות אנשי העסקים רוני ופרדי אינסאנז, מתרחבת במגזר הערבי ופותחת  במהלך החודש הקרוב ארבעה סניפים חדשים, בהשקעה כוללת של כ 4  מיליון ₪

 

ארבעת הסניפים יפתחו במהלך ינואר 2020, במרכזי קניות וקניונים  מובילים במגזר הערבי: בכפר קאסם תיפתח חנות על  שטח של 200 מ"ר, בכפר מנדא יפתח סניף  המשתרע על שטח של כ 250 מ"ר, בטייבה יפתח סניף   על שטח של 200 מ"ר וכפר קרא יפתח   על שטח של 200 מ"ר. הסניפים החדשים מצטרפים ל 16  סניפים הקיימים במגזר הערבי בניהם: בסכנין, אום אל פחם, באקה אל גרביה, טירה, ירכא , במזרח ירושלים בכרמיאל ועוד.

 

במקביל, מירה כאחלי, הפרזנטורית הערבייה שנבחרה לאחרונה לרשת נעלי SCOOP, הצטלמה שבוע שעבר  לקמפיין הראשון שלה עבור המותג, שיעלה השבוע  הקרוב, בתקציב של 120 אלף ש"ח.

 

הקמפיין חושף את המגוון הרחב שמציע המותג לנשים ולצעירות, תוך התמקדות בפריטים שנבחרו ע"י כאחלי עצמה להציג בקמפיין, החל ממגפונים, מגפים, נעלי ערב, סניקרס, נעלי בית ועוד.  

 

רוני אינסאנז, מבעלי רשת SCOOP הגיע לסט הצילומים ועדכן: "הקמפיין הראשון בכיכובה של כאחלי מיועד למגזר הערבי יעלה בדיגיטל, שלטי חוצות וב 25 סניפים שנפתחו לאחרונה במגזר הערבי. אנו רואים במגזר הערבי כמנוע צמיחה של הרשת. פתחנו לאחרונה 20 סניפים ייעודיים למגזר הערבי ומגמה זו תמשיך גם בשנת 2020".

 

כתבות נוספות

יפעת אוזן
עבור לתוכן העמוד