חיפושדלג על חיפוש
חיפושדלג על חיפוש
תוכן מרכזי בעמודדלג על תוכן מרכזי בעמוד

"מי פנוי במפרץ" - התוכנית הנלווית ל- "מפרץ האהבה" שתשודר באתר רשת, תתבסס על תקשורת ooVoo

אתר "רשת"  reshet.tv ישיק בקרוב תוכנית שידוכים שבועית אינטראקטיבית ייחודית עם המודח הטרי (של אותו שבוע) מתוכנית הטלוויזיה  "מפרץ האהבה" ובהגשת הזמר חיים צינוביץ', כתוכן נלווה לתכנית הריאליטי שעלתה לאחרונה על מסך הטלוויזיה.

 

התוכנית שתיקרא "מי פנוי במפרץ" מתאפשרת ומופעלת באמצעות שירות שיחות הוידיאו באינטרנט של ooVoo המאפשרת לקהל לקיים שיחות וידאו של עד שישה משתתפים בשיחה באיכות אודיו ווידאו גבוהה במיוחד.

 

כל המתמודדים אשר לא הצליחו לשלב נכון בין יחסים רומנטיים להצלחה במשימות בתכנית "מפרץ האהבה" והודחו מהתכנית, ישתתפו בתוכנית ההמשך האינטרנטית, שתפעל בסגנון הספין-דייטינג, בה גולשי האתר מתחרים מי יזכה בדייט חלומי עם המודח וכל זאת מבלי הצורך לצאת מביתם.

 

יצוין כי שימוש בתכני ooVoo ליצירת תוכן אינטראקטיבי חדשני מהווה נדבך נוסף בפעילותיה של החברה במגזר האינטרנטי, שכן לא מכבר בחודשים האחרונים ראו אור בישראל מספר "תכניות ooVoo", ביניהן תכנית "המרוץ לספגטי" באתר ערוץ הילדים (בהגשת מנחה הערוץ עמית בחובר), תכנית האירוח "יציע האוהדים" בהגשת רון קופמן באתר ספורט 5, והתכנית המדוברת "יש לנו דאבל קליק", אשר מופקת בימים אלה לאתר YNET וכוללת השתתפות של גולשים מהבית המחפשים אהבה ברשת.

 

את שיתוף הפעולה עם רשת, כמו גם את הפקת כל התכניות הנ"ל, יזמה ומבצעת חברת התוכן והבאזז מרקטינג Media EPW (איינהורן,פאר-וגנר-מדיה) המתמחה בייצור תוכן ושיווק במדיות החדשות.

 

כתבות נוספות

עבור לתוכן העמוד