הפוך לעמוד הבית
יפעת 2

חברת רותם TRI זכתה במכרז המחקרים השנתי של הטלוויזיה החינוכית

10/07/2011

רותם TRI מחקרים אסטרטגיים זכתה במכרז הטלוויזיה החינוכית הישראלית לביצוע מחקרים כמותיים. המחקרים השונים שיידרשו במהלך השנה כוללים מחקרי מיתוג (נכסיות המותג), מחקרי סגנון חיים ופילוח, מחקרים בנושא הרגלי צפייה ומחקרי Conjoint לבחינת העדפות צפייה.

 

ד"ר אריה רותם: "אנו גאים על ההזדמנות שניתנה לנו לעבוד עם הטלוויזיה החינוכית בישראל. המחקרים המתוכננים כפי שהוצגו לנו מאתגרים ומרתקים מבחינה מקצועית וכוללים מגוון רחב של שיטות מחקר מתקדמות ואנו שמחים לעבוד ביחד. אנחנו מכירים לעומק את הרגלי הצרכן הישראלי ולכן נוכל להוסיף המלצות משמעותיות גם לטלוויזיה החינוכית על הייחודיות שלה"

אורי אלמן, מנכ"ל החברה: "אנו מברכים על ההחלטה של הטלוויזיה החינוכית לבחור בנו כמכון המחקר שלהם. הטלוויזיה החינוכית מצטרפת לשורה ארוכה של לקוחות מובילים בשוק הישראלי במגוון קטגוריות שאנו עובדים איתם לאורך שנים. אנו מקווים ומאמינים שנצליח לייצר ביחד ערך מוסף אמיתי בתחום המחקר."

אלדד קובלנץ, יועץ הפרוגרמינג של הטלוויזיה החינוכית מציין "הטלוויזיה החינוכית הפכה בשנה האחרונה לערוץ המדיה הצומח במדינה. כחלק מתהליך ההתחזקות של ערוץ 23 אנו מברכים את רותם TRI על זכייתה במכרז. החברה תעסוק בעריכת מחקרים עבור התחנה וניתוחם ובכך תסייע בהפיכת החינוכית לגוף שידור מקצועי יותר."

כתבות נוספות

יפעת אוזן
עבור לתוכן העמוד