הפוך לעמוד הבית
יפעת 2

NMC יונייטד השיקה מחלקה חדשה לייצוג אמנים

8/11/2011

NMC יונייטד השיקה מחלקה חדשה לייצוג אמנים. המחלקה תשווק ותייצג אמנים מול גופים ומוסדות, אולמות ואירועים פרטיים בארץ ובחו"ל. האמן המוביל ישי לוי כבר הוחתם על חוזה התקשרות עם החברה במסגרתו יופק לו סיבוב ההופעות הבא

פנינה אדרי מנכ"ל NMC יונייטד: "חברת NMC יונייטד מהווה בית חם לאמנים המובילים בארץ ומספקת להם כיום מגוון שירותים:

הפקת אלבומים, שיווקם והפצתם, ייעוץ אומנותי ומוסיקלי, ייעוץ אסטרטגי ושירותי ניהול.

השקת המחלקה החדשה הינה מהלך טבעי, המהווה נדבך נוסף בסל השירותים המקיף אותו אנו מספקים כיום לאמנים. הידע  האומנותי הרב, יכולת ההשפעה הרבה על גורמי מפתח בתעשייה והניסיון השיווקי המצטבר של NMC יונייטד, מהווים יתרון משמעותי לקידומם המסחרי של האמנים ויאפשר להם להנות משירות המקיף את כל תחומי פעילותם האמנותית"

"אני גאה על הצטרפותו של האמן המוביל ישי לוי למחלקת הייצוג החדשה, ומאמינה כי החיבור לNMC- יונייטד יפתח בפניו קהלים חדשים ויגדיל את הפוטנציאל העסקי שלו כאמן מוביל".

מחלקת NMC LIVE תנוהל על ידי עיינה שרמן, בעלת ניסיון רב בתחום, אשר יזמה ושיווקה בעבר מופעים רבים ומגוונים בהצלחה רבה בינהם: "המופע המשותף של שלומי שבת ופבלו רוזנברג", "המופע המשותף של שירי מימון ושמעון בוסקילה" וזאת במקביל לשיווק אינטנסיבי של אמנים אחרים בינהם, להקת אתניקס, רמי קליינשטיין, גליקריה, עידן יניב ושלומי סרנגה.

כתבות נוספות

יפעת אוזן
עבור לתוכן העמוד