הפוך לעמוד הבית
יפעת 2

אושרה תפיסת שידורים חדשה לערוץ הראשון

19/03/2012

ועדת התוכן של מליאת רשות השידור בראשות ד"ר אמיר גילת, אישרה את עקרונות תפיסת השידור החדשה של הערוץ הראשון שתיושם החל בחודש מאי הקרוב. במרכז העקרונות שאושרו עומדת הקדמת מהדורת "מבט" לשעה 20:00 והקדמת הפריים-טיים של הערוץ הראשון לשעה 21:00. 

תפיסת שידורים זו, שמטרתה מיצוב הערוץ הראשון כגורם תחרותי מול הערוצים המסחריים , תוך שמירת אופיו המיוחד של השידור הציבורי. לוח השידורים בפורמט החדש יכלול, בין השאר תכנית אירוח יומית שתכלול אקטואליה רכה, קידום תכניות הערוץ הראשון, פינות תרבות מוסיקה ומשפחה וכד'. עוד יכלול לוח השידורים את תכנית הדוקו-ריאליטי  בגרסה הישראלית, "בואו לאכול איתי" ותכנית ספורט. 

רצועת הפריים-טיים המתפנה זו הפעם הראשונה, תכלול רצועה ישראלית במגוון תחומים בהם: ספורט, דרמה תעודה ועוד. בין השעה 22:00-23:00 תשובץ תכנית ארוח חדשה ולאחריה סדרות רכש. עוד הוחלט במסגרת עקרונות תפיסת השידור החדשים כי רצועת לופ הלילה תאופיין כערוץ נוסטלגיה עם לוח שידורים ממותג.

 ד"ר אמיר גילת יו"ר רשות השידור: "תפיסת השידורים החדשה תבשר את תחילת השינוי. הרפורמה ברשות השידור נועדה בראש ובראשונה לחולל שינוי על המסך ולמצב את הערוץ הראשון כגורם תחרותי איכותי ורלוונטי המהווה אלטרנטיבה ראויה לערוצים המסחריים, תוך שמירת אופיו  המיוחד של השידור הציבורי"

 

כתבות נוספות

יפעת אוזן
עבור לתוכן העמוד