הפוך לעמוד הבית
יפעת 2

אולפן שידור משודרג הושק בעלות של כ-2 מיליון

22/11/2012

"מזמור הפקות" משיקה אולפן שידור משודרג בבניין של זכיינית ערוץ 2 , "רשת" ברמת החייל, ת"א, בעלות כוללת של כ- 2 מיליון ₪ . האולפן המשודרג ישמש את "רשת" לרצף התוכניות החדש שלה. בחברת "מזמור הפקות" הוחלט לשדרג ולעשות רמונט כללי בכל האולפן, אשר ישרת את "רשת" בלוח תוכניות ה"דיי טיים" החדש וכן את מחלקת הפרומו.

 

חברת "מזמור הפקות" אחראית לשדרוג האולפן ואחראית לספק את השירות הטכני. השדרוג נולד מתוך הצורך להקל על עבודתם של אנשי ההפקה והפוסט פרודקשן, לספק להם מערכת גרפיקה שמותאמת למגוון גדול של תוכניות עם אפשרויות גרפיקה מתקדמות בתחום הברודקאסט והווידיאו.

 

השדרוג המסיבי כולל התקנת מערכות ניגון והקלטת קבצים (Tapeless) של חברת Orad מדגם VJ, המערכת הראשונה שהותקנה בארץ המאפשרת מיגון קבצים והקלטה בסנכרון מלא עם מערכת העריכה ואפשרות לעבוד על קבצי הווידיאו והשמע באופן ישיר מהמצלמה באולפן ישירות  לחדר העריכה המשוכלל, ובכך חוסך את הצורך המייגע של דגימה אל תוך קלטת והעברה פיזית למחשב העריכה ומשם לדגום בחזרה, החלפת כל המצלמות הישנות במצלמות חדישות, החלפת הפדיסטלים (חצובות על גלגלים) של המצלמות לפדיסטלים חדישים של חברת CARTONI, החלפת מראות הפרומפטר למראות 17" גדולות בעלות מסך LCD שטוח, התקנת מערכת גרפיקה חדישה של חברת ORAD מדגם MASETRO, ובניית תפאורה חדישה אשר הותאמה לרצף התוכניות החדש של זכיינית "רשת".

 

מזמור הפקות בע"מ, בבעלות דניאל לנקרי, הינה החברה הגדולה בישראל לניידות שידור ואולפני טלוויזיה מהמשוכללים בארץ.  החברה הוקמה בשנת 1992 ומספקת את שירותיה בעזרת התאמה מלאה לטכנולוגיות החדישות בעולם ומתן פתרונות יצירתיים ללקוחות. 

 

כתבות נוספות

יפעת אוזן
עבור לתוכן העמוד