הפוך לעמוד הבית
יפעת 2

סלקום רכשה 4 סדרות בריטיות חדשות שהיו להצלחה סוחפת באנגליה

31/05/2015
סלקום רכשה 4 סדרות בריטיות חדשות שהיו להצלחה סוחפת באנגליה

סלקום רכשה 4 סדרות בריטיות חדשות שהיו להצלחה סוחפת באנגליה. יניב גרינולד סמנכ"ל הטלוויזיה והתוכן, קבוצת סלקום: "רבים ניסו לפענח את סוד הקסם של הטלוויזיה הבריטית. שנות ה- 80 היו תור הזהב של הטלוויזיה הבריטית בישראל כאשר שודרה כאן כמות עצומה של סדרות בריטיות, בטלוויזיה שהעניקה לצופים שלה מתח ודרמות, עם הרבה מאד הומור. בתקופה האחרונה אנו עדים לפריחה המחודשת של סדרות טלוויזיה מהממלכה המאוחדת. פרסי הטלוויזיה הבריטיים הרבים מדגישים את פריחתן בשוק הבינלאומי וגם אצלנו על המסך המקומי. אנו שמחים לצרף לשירות סלקום tv מיטב של סדרות בריטיות חדשות, סדרות הדגל של ה- BBC, ומשוכנעים כי צופינו יתענגו עליהן יתאהבו בהן. הסדרות הבריטיות, יותר מכל ז'אנר אחר, גורמות לנו לחשוב גם לאחר שהתוכנית הסתיימה ובזה מתמצה טלוויזיה איכותית."

 

לסלקום TV הצטרפו עד כה כ-30 אלף מנויים. מאז השקת השירות הוכפל היקף התוכן בסדרות רכש, נוספו 100 סרטים חדשים, 600 פרקים חדשים של תוכן ילדים, ושירות המוסיקה הייחודי בסלקום tv מתרחב כל העת עם השקות בכורה ועם מעל מיליון שירים להאזנה.

 

הסדרות החדשות כוללות את Banished מגורשים (2015) - סדרת הדגל החדשה של ה-BBC , היצירה החדשה והמטלטלת של יוצר "האגמים", ו"המפצח" בכיכובו של ראסל טובי Russell Tovey.

 

מרגלים בקושי  - אחת הקומדיות המדוברות ביותר של השנים האחרונות. עלתה באנגליה לפני כשנתיים והפכה לקופרודוקציה שלBBC  עם ענק הסטרימינג האמריקאיHulu  זכתה לשבחי המבקרים שהרעיפו סופרלטיבים על הכתיבה והמשחק של שני יוצריה – השחקנים מתיו ביינטון ("מרגל") וג'יימס קורדן ("אל תוך היער" וכעת מגיש תוכנית האירוח הלילית המצליחה של CBS  בארה"ב).

 

פלמינג - האיש שיהיה ג'יימס בונד - אחת מסדרות המתח הסוחפות של ה-BBC הפורסת את סיפור חייו הסוחף והבלתי יאמן של איאן פלמינג - הסופר שהמציא סדרת ספרי ג'יימס בונד. נחשבת לאחת המיני סדרות הסוחפות והמלהיבות שהפיקה הטלוויזיה הבריטית בשנים האחרונות.

טורצ'ווד - יום הנס Torchwood: Miracle Day (2012) - מיני סדרה המשמשת כחטיבה נפרדת בסדרה הבריטית "טורצ'ווד". "טורצ'ווד" - אחד הלהיטים הגדולים של הטלוויזיה הבריטית פרי עטו של היוצר המחונן ראסל טי דיוויס.


 טורצ'ווד - יום הנס  - מיני סדרה המשמשת כחטיבה נפרדת בסדרה הבריטית "טורצ'ווד". "טורצ'ווד" - אחד הלהיטים הגדולים של הטלוויזיה הבריטית פרי עטו של היוצר המחונן ראסל טי דיוויס.

כתבות נוספות

יפעת אוזן
עבור לתוכן העמוד