הפוך לעמוד הבית
יפעת 2

ארכיון הערוץ הראשון בדיבוב מצחיק

22/11/2016

לציון חמישה עשורים של שידורים בערוץ הראשון, תשודר תכנית מיוחדת ובה המיטב של התכניות והשידורים הזכורים ביותר מ-48 שנות שידוריו של הערוץ. הפעם, יוגשו אותן תכניות בצורה שונה, ב-20 פרקים שיספרו סיפור "אחר" - כנראה הסיפור האמתי שמאחורי הערוץ הראשון, מגישיו ותכניותיו.

 

20 פרקים ובהם מערכונים הומוריסטיים קצרים המבוססים על קטעים מתכניות הערוץ הראשון לדורותיו. כל קטע זכה לדיבוב מחודש על ידי בן מהצמד "דיבוב מצחיק". כך, ידובב, בין השאר,  פאנל התכנית "פופוליטיקה" בו ידונו בשאלות "ברומו של עולם" מתכניות הריאליטי ועד רשימת הגברים הנחשקים בישראל, רפי גינת בשידור חוקר יתמודד עם סוגיות הרות גורל; ייחשף את עולמו של האיש שמאחורי "פסוקו של יום", כמו גם עולמו של אבשלום קור. בנוסף, ידובבו חיים יבין ומאיר איינשטיין וכן יעל דן בתכנית הדייטים "תצפית".

 

עוד ידובבו מחדש קטעים ונאומים בלתי נשכחים ששודרו בערוץ הראשון, דוגמת נאומיו של מנחם בגין, עימות הבחירות בין יצחק שמיר ליצחק רבין ועוד.

 

הקומיקאי דודו ארז יצא למשאלי רחוב משעשעים על התכניות של הערוץ . תשולב פינה מיוחדת בשם "ילדים של היום צופים בתכניות של פעם", בבימויו של תום אבני, בה ילדים דעתנים, מצחיקים ושנונים בגילאי 6-10, יצפו בתכניות הנוסטלגיות השונות ויחוו דעתם.

 

הפקה: קסטינה תקשורת.

כתבות נוספות

יפעת אוזן
עבור לתוכן העמוד