הפוך לעמוד הבית
יפעת 2

ערוץ ספורט אלקטרוני עולה בסלקום

26/06/2017
ערוץ ספורט אלקטרוני עולה בסלקום

 

סלקום מביאה את עולם הגיימינג וה- eSports לטלוויזיה בישראל ומאפשרת לקהילה מתפתחת של חובבי משחקי מחשב וקונסולות ליהנות מתוכן מלהיב, איכותי ובאיכות שידור מעולה.

 

ערוץ GINX שמוקדש לענף הספורט האלקטרוני והגיימינג נחשב למוביל בעולם בתחום זה שנמצא במגמת צמיחה משמעותית בטלוויזיה וברשת האינטרנט (אתר Twich TV הוא שירות הסטרימינג החי המוביל עבור גיימרים, נרכש על-יד חברת AMAZON בסכום של כמיליארד דולר והוא כיום אתר האינטנרט עם הנסיקה הגבוה ביותר בשימוש צפיות בזמן אמת). ערוץ GINX משודר בעשרות מיליוני בתי אב בעשרות מדינות ברחבי העולם, וכולל תוכן לכל סוגי הגיימרים, חובבי משחקי מחשב וקונסולות. הערוץ מפיק ורוכש תוכן מכל קצוות תעשיית הגיימינג.

 

הערוץ כולל תוכניות אירוח ואולפן, תוכנית מגזינים עם משחקים חדשים, ביקורות וסקירות, תוכניות רטרו ושידוריים חיים מהליגות המובילות.

 

בנוסף לערוץ, סלקום רכשה את זכויות השידור של חלק ממשחקי הליגה הישראלית בספורט האלקטרוני, בשיתוף העמותה לגיימינג תחרותי בישראל והפדרציה הבינ"ל לספורט אלקטרוני (IESF).

 

בהמשך, ייבחן שילוב שידור אולפן הליגה הישראלית והאירועים החיים בשידורי ערוץ GINX באופן שוטף.

הליגה הישראלית כוללת ליגות משודרות במשחקים המובילים בעולם וביניהם: League of LegendsוCounter Strike: Global Offensive, Overwatch ועוד, פועלת בשיתוף עם החברות מפתחות המשחקים אליפויות בינלאומיות ותשלח את המנצחים להתחרות כנבחרת ישראל באליפויות העולם השונות.

 

רגע השיא של אליפות ישראל יהיה משחקי הגמר שישוחקו באירוע חי מול קהל של אלפי מבקרים באוגוסט הקרוב.

הליגה הישראלית הינה חלק מסדרת "אליפות ישראל בספורט אלקטרוני" של העמותה לגיימינג תחרותי ומופקת ע"י חברת 4DV.

 

שידורי הליגה הישראלית מופקים ע"י חברת teenk - חברה המתמחה בבני נוער ושותפה אסטרטגית של סלקום בנושא הספורט האלקטרוני.

 

יניב גרינולד, סמנכ"ל הטלוויזיה בקב' סלקום: "סלקום tv מציעה את חוויית הטלוויזיה הכדאית והחדשנית ביותר, והיחידה שמוסיפה מנויים בשוק הטלוויזיה בשנתיים האחרונות. כעת, לראשונה בישראל על מסך הטלוויזיה, גם חובבי הגיימינג והספורט האלקטרוני ייהנו מהערוץ המוביל בז'אנר זה."

 

כתבות נוספות

יפעת אוזן
עבור לתוכן העמוד