הפוך לעמוד הבית
יפעת 2

אתר תוכן חדש יספק המלצות של הורים על צעצועים ומשחקים

14/03/2018
אתר תוכן חדש יספק המלצות של הורים על צעצועים ומשחקים

אתר חדש, swish.co.il, הוקם במטרה לספק להורים המלצות אובייקטיביות על צעצועים ומשחקים. במרכז האתר נמצאת רשימה הולכת ומתארכת של המלצות המגיעות מקהילה של הורים אשר מתנסים במשחקים וצעצועים ומעניקים להם ציון. בנוסף, Swish.co.il מביא המלצות של אנשי מקצוע מתחום החינוך, הייעוץ והפסיכולוגיה, בנושאים של פיתוח הילד, התמודדות רגשית ופיתוח יכולות פיזיות באמצעות משחקים.

קהילת ההורים הממליצים של האתר מורכבת מהורים שאוהבים לשחק עם הילדים שלהם, ורואים בכך חשיבות לפיתוחם. הם מעניקים ציונים על פי פרמטרים קבועים, בהם ההנאה מהמשחק, התרומה שלו לפיתוח הילד, עיצוב ובטיחות והנאה. בעוד קיימים אתרי רבים למכירה של צעצועים, זו הפעם הראשונה בה מוקם אתר שנועד לספק מידע על תחום הצעצועים באופן מאורגן ומסודר.

"הרעיון של האתר התחיל כשהבנו שנצברו אצלנו בבית המון משחקים שמעלים אבק ונגענו בהם אולי פעם אחת. הגענו למסקנה שמשהו בדרך בה אנחנו קונים משחקים פשוט לא נכונה, ובדרך כלל מתבצעת באופן מקרי במהלך ביקור בחנות – לפי האריזה או תחושה", אומר בן שלו, ממקימי האתר. "בעולם בו משחקים טובים יכולים לתרום כל כך הרבה לילד ולקשר שלו עם ההורה, חבל שלא להשקיע בדברים כאלה. הקמנו את האתר ואת הקהילה כדי לסייע להורים אחרים לבצע החלטה נכונה בכל קניה".

"גילינו מהר מאוד שיש הרבה הורים שרוצים לשתף עם אחרים בחווית המשחק שלהם עם הילדים, וכך מהרעיון להקים אתר קטן התקדמנו לאתר של קהילת הורים, כיום עם עשרות המלצות, אליהן מתווספות המלצות נוספות בכל יום. מהר מאוד גם צצו שאלות לגבי הדרך הנכונה לשחק עם ילדים, האם לוותר להם, איך להתמודד עם קשיי ריכוז, ועוד, ובאמצעות מומחים שונים, אנו מנגישים את המידע להורים", מוסיף דן מייזליש, מנהל משותף של האתר.

כתבות נוספות

יפעת אוזן
עבור לתוכן העמוד