הפוך לעמוד הבית
יפעת 2

אריאל אפרתי התמנה למנכ"ל חברת CallmyName

9/06/2011

חברת CallmyName פיתחה טכנולוגיית SIM חלוצית שעל בסיסה פועל שירות DialmyName , חיוג שמות -  במקום מספרי טלפון -  מכל מכשיר סלולרי, שנמכרה ליצרני הSIM הגדולים בעולם. באמצעותה ישיקו מפעילים ברחבי העולם את שירות חיוג שמות DialmyName  למיליוני מנוייהם בעולם, בנוסף למנויי סלקום, פלאפון ומירס שהתחילו לחייג שמות במהלך שנת 2011.

אריאל אפרתי יפעל להפיכת הטכנולוגיה של CallmyName  לסטנדרט של השוק העולמי, תוך חתימת הסכמים עם יצרני SIM ומפעילים מובילים נוספים.      

אפרתי כיהן במשך 12 שנים בתפקידי ניהול בכירים בחברת אמדוקס. בין היתר היה מנהל חטיבת המוצרים לניהול רשתות ולניהול הזמנות. בתפקידו האחרון באמדוקס שימש כסמנכ"ל חדשנות, פתרונות טכנולוגיים והשקעות שבמסגרתו בחן חברות וטכנולוגיות חדשניות, הוביל שיתופי פעולה עם חברות סטרט-אפ ושיתף פעולה עם קהילת ההון סיכון.

אפרתי הוא חבר דירקטוריון של ארגון ההיי-טק הישראלי. הוא נבחר השנה לאחד מ-40 הצעירים המבטיחים מתחת לגיל 40 בדירוג דה מרקר. אפרתי החל את דרכו המקצועית ביחידת ממר"ם ולאחר מכן שירת כקצין ביחידה הטכנולוגית 8200, שבה יזם והוביל פרויקטים מורכבים של פיתוח במהלך שש שנות שירותו הצבאי.

יפעת אוזן
עבור לתוכן העמוד