הפוך לעמוד הבית
יפעת 2

ג'יל גמון ממונה למנכ"ל סוגת

25/12/2011

יו"ר ומנכ"ל סוגת מר דיוויד פרנקלין הודיע על פרישתו מהחברה לאחר 23 שנות כהונה מוצלחת בתפקיד. בהודעתו לחברי הדירקטוריון וההנהלה הודה פרנקלין לכל צוות העובדים ומטה הניהול של סוגת שהביאו את החברה בשנים האחרונות להישגים גדולים במהלך השנים ולהפיכתה למקור גאווה ופרנסה לתושבי הדרום ומדינת ישראל. 

מחליפו של פרנקלין, ג'יל גמון (בן 42), המשמש כמשנה למנכ"ל בשנים האחרונות בעל תואר שלישי בכלכלה מאוניברסיטת  Pantheon Sorbonne Paris צרפת, עלה לישראל בשנת 1996 והחל לעבוד בחברה. ג'יל גמון שימש במהלך השנים כמנהל רכש, סמנכ"ל שיווק ומכירות וכאמור בתפקידו האחרון שימש כמשנה למנכ"ל בתחום הסחר. 

לפרנקלין מוניטין של שנים ההולך לפניו בניהול החברה, האסטרטגיה הניהולית והחדשנות. פרנקלין הוביל את סוגת מחברה של מוצר עוגן עיקרי, סוכר לחברה המייצרת סל מוצרים שלם, עשיר ומגוון הכולל אורז,דגנים, קטניות, מלח ועוד. אחד ההישגים המשמעותיים של פרנקלין בחברה הוא החזרת זיקוק הסוכר לישראל אשר הופסק בשנות ה- 80. לצורך כך הוקם בית הזיקוק בקרית גת ולאחרונה אף החלה החברה בייצוא סוכר למדינות רבות בעולם. פרנקלין ימשיך את הקשר עם החברה בתור יועץ מקומי ולחברת האם העולמית ED & F MAN  הנמצאת בלונדון.

 

יפעת אוזן
עבור לתוכן העמוד