הפוך לעמוד הבית
יפעת 2

אורי אלון, מנכ"ל גוליבר, עוזב את תפקידו לאחר 5 שנים

29/10/2012

אורי אלון משמש כמנכ"ל חברת גוליבר ב- 5 שנים האחרונות והוביל את החברה להישגים מרשימים. בתקופתו  הכפילה החברה את מחזור המכירות שלה, והציגה נתוני צמיחה מרשימים. בזמן כהונתו של אלון זכתה החברה, שנתיים ברציפות, בתואר אתר התיירות המצטיין. כמו כן, השנה זכתה בנוסף בפרס היוקרתי- "אתר הסחר המקוון הטוב ביותר בישראל".

 

לדברי אורי אלון: "אני שמח שחברת גוליבר השיגה את המטרות האסטרטגיות שהצבנו לעצמנו והפכנו לשחקן המוביל בעולם תיירות הדיגיטל, עם מעל ל-55% הזמנות המבוצעות און ליין. לאחר חמש שנים אני שמח להתקדם לתפקיד הבא, ולהפוך לשותף ומנכ"ל בחברת האם של גוליבר, מרקום. אני רוצה להודות לעובדים ולמנהלי גוליבר על ההישגים המרשימים. ולבעלים, ערד מרום, שמביע אמון וביקש ממני להצטרף כשותף."

 

במסגרת תפקידו החדש בחברת האם, מרקום, יכהן אלון כמנכ"ל ויוביל את האסטרטגיה הקבוצתית של החברות השונות. לצד כניסתו לתפקיד החדש ימשיך אלון בחודשים הקרובים לנהל את גוליבר עד למציאת מחליף.

 

חברת האחזקות מרקום (נוסדה בשנת 2000) פועלת כחברת פיתוח עסקי דינאמית, עם חזון להוביל את תחום טכנולוגיות התיירות והפנאי בישראל. לאורך השנים הקימה ורכשה מרקום מיזמים וחברות תיירות-אונליין בתחומים של המסחר האלקטרוני (גוליבר), השוואת מחירים (טרווליסט), קופונים (Buy2Fly) מערכות הפצה (קומפס), אינדקסים פרסומיים (חוגל), ואתרי ביקורות וחוות דעת (רמקול ו'מתחתנים למען מתחתנים'). מטה החברה ממוקם באור יהודה.

יפעת אוזן
עבור לתוכן העמוד