הפוך לעמוד הבית
יפעת 2

אינפיניטי מינתה את אלוף העולם בפורמולה 1, סבסטיאן ווטל, כדירקטור תחום הביצועים בחברה

17/04/2013

אינפיניטי העולמית, הודיעה בתערוכת הרכב בניו יורק על מינוי אלוף העולם בפורמולה 1 סבסטיאן ווטל למנהל תחום הביצועים של המותג. סבסטיאן ווטל זכה שלוש פעמים בתואר אלוף העולם בפורמולה 1 עם קבוצת רד בול אינפיניטי ומוביל נכון להיום את טבלת הדירוג העולמי לאחר הסבב השלישי. שיתוף הפעולה של סבסטיאן ווטל עם אינפינטי בפיתוח דגמיה החל עוד בשנת 2011 כאשר פיתחו במשותף גרסה מיוחדת לאינפיניטי FX שאף נקראה על שמו של סבסטיאן.

 

אינפיניטי וסבסטיאן ווטל ואינפיניטי שיתפו פעולה גם בפיתוח האיפיניטי Q50 המחליפה את האינפינטי G סדאן. במסגרת שיתוף פעולה זה היה סבסטיאן שותף עוד בשלבי הפיתוח המוקדמים של הרכב. סבסטיאן עבד ביחד עם מהנדסי הרכב ביפן בכל הנוגע לצד הדינמי של הרכב וסיפק להם עצות ומשובים. כמו כן, נטל סבסטיאן חלק בבדיקת אבות הטיפוס של הרכב.

 

נשיא אינפיניטי יוהאן דה ניסחן מסר בהודעתו כי הכישרון של סבסטיאן ווטל ויכולותיו אינם מוטלים בספק. כמו כן, הוסיף ואמר כי אין מותג פרימיום אחר שיכול להתהדר בכך שבתהליך פיתוח דגמיו היה שותף אלוף עולם בפורמולה 1 לא פחות משלוש פעמים. לדבריו, העמקת שיתוף הפעולה עם סבסטיאן ווטל יהיו גורם מכריע בפיתוח דגמי העתיד של החברה והבטחת רמת הביצועים והתשוקה של דגמי אינפיניטי אשר ייהפך למותג פרימיום המאתגר את הסטטוס קוו.

 

סבסטיאן ווטל מסר, כי הוא שמח להעמיק את היחסים עם אינפיניטי ולהפוך להיות מנהל תחום הביצועים. עוד מסר, כי העבודה על פיתוח האינפיניטי Q50 הייתה שונה מאוד מעיסוקיו "הרגילים" וכי הוא מצפה לעבוד מקרוב עם אינפיניטי בפיתוח מכוניות העתיד.

 

 

יפעת אוזן
עבור לתוכן העמוד