הפוך לעמוד הבית
יפעת 2

עדי אורנשטיין בייליס עוברת מדיזינגוף סנטר לבורגרסבר

21/05/2015
עדי אורנשטיין בייליס  עוברת מדיזינגוף סנטר לבורגרסבר

עדי אורנשטיין בייליס מונתה למנהלת השיווק של רשת ההמבורגרים בורגרסבר לאחר 6.5 שנים כמנהלת השיווק של דיזנגוף סנטר. אורנשטיין, 35, נשואה פלוס 2 , בעלת תואר שני במנהל עסקים  עם התמחות בשיווק  מהמכללה למנהל. בתפקידה האחרון, מנהלת השיווק של דיזנגוף סנטר, כיהנה 6.5 שנים במסגרתן ניהלה את מחלקת השיווק במרכז הקניות התל-אביבי, כולל את צוות השיווק. במסגרת התפקיד ניהלה את הפרסום, יחסי הציבור, האירועים, שיתופי הפעולה והירידים השונים. במהלך התפקיד חידדה את ערכי המותג ויצקה תכנים חדשים על מנת לבסס את מקומו של דיזנגוף סנטר כמרכז המסחרי האורבני והטרנדי ביותר.

במסגרת תפקידה כמנהלת השיווק של רשת בורגרסבר, תנהל אורנשטיין את מערך הפרסום, יחסי הציבור, שיתופי הפעולה והאירועים ותעמיק את הפעילויות השיווקיות של הרשת על פי ערכיה - רשת ארצית איכותית, יעילה, שירותית וטרנדית.

רשת בורגרסבר מונה כיום 32 סניפים בפריסה ארצית והינה רשת ההמבורגרים הרביעית בגודלה בישראל. בשוק ההמבורגרים הישראלי המגלגל כמיליארד שקלים בשנה, הרשת תופסת נתח שוק של 20% אחוזים ומשרתת כ-150 אלף לקוחות בכל חודש. ב-3 השנים הקרובות מתוכננת הרשת לפתוח עוד כ-5 סניפים ברחבי הארץ.

 

יפעת אוזן
עבור לתוכן העמוד