הפוך לעמוד הבית
יפעת 2

נוי קדם עוברת מפלאפון לניהול הסברת דואר ישראל

3/04/2016
נוי קדם עוברת מפלאפון לניהול הסברת דואר ישראל

נוי קדם-מדמון, דוברת חברת פלאפון, פורשת לאחר עשר שנים בתפקיד, ותמונה לראש מערך התקשורת וההסברה של חברת הדואר בתחילת יולי. במסגרת תפקידה, נוי קדם-מדמון תהיה אמונה על כלל מערך ההסברה החיצוני והפנימי של חברת הדואר ובנק הדואר, ותנהל בנוסף את מערך התקשורת והדיגיטל של הדואר. נוי קדם-מדמון תכהן כחברת הנהלה בכפיפות למנכ"ל חברת הדואר, דני גולדשטיין. קדם-מדמון, אשר מחליפה את מאיה אבישי, נבחרה לתפקיד לאחר מכרז ארוך שהסתיים לאחרונה, אליו ניגשו עשרות מועמדים ומינויה אושר ע"י דירקטוריון החברה בסוף השבוע.

 

רן גוראון, מנכ"ל פלאפון, אמר היום "נוי קדם-מדמון היא שותפה רבת משמעות להצלחתה העסקית של פלאפון בעשור האחרון. נוי היא שילוב נדיר של דוברת מקצועית ברמה הגבוהה ביותר ושחקנית נשמה והיתה עבור פלאפון הרבה יותר מדוברת. במהלך השנים היא הוכיחה יכולות מקצועיות גבוהות וקשרי מדיה מצוינים והצליחה לעמוד בהצלחה יתרה אל מול האתגרים הרבים שניצבו בפניה במסגרת תפקידה. אני מאחל לה הצלחה רבה בתפקידה החדש ומשוכנע כי יכולותיה המצוינות יבואו לידי ביטוי גם בחברת הדואר".

 

נוי קדם-מדמון, אמרה היום "במהלך העשור האחרון פלאפון היתה עבורי לבית שני, ואני מודה מקרב לב על ההזדמנות שניתנה לי. יחד עם הנהלת החברה עברנו אתגרים מורכבים בשוק הסלולר ואני גאה להיות חלק מהצוות שהוביל את החברה להצלחה עסקית והפך את פלאפון לחברה המובילה בענף כיום. ברצוני להודות לרן גוראון ולהנהלת החברה על עשיה פוריה ומשותפת". 

 

נוי קדם-מדמון, בעלת תואר שני M.A במדע המדינה מבר אילן עם התמחות בתקשורת פוליטית ובעלת תואר ראשון B.A במדעי החברה מאוניברסיטת ת"א. בעשר שנותיה בפלאפון ניהלה מהלכים ומשברים תקשורתיים רבים בהם – התמודדות עם נחיתות טכנולוגית טרום השקת הרשת, ניידות המספרים, השפעת הרגולציה וכניסת מתחרים חדשים לענף, קריסת רשת פלאפון, משבר יחסי עבודה בחברה ועוד, וזאת לצד מהלכי יחסי ציבור כמו השקת הרשת החדשה, ניהול קמפיינים מתוקשרים כמו הקרחת של נינט, חסות לרולינג סטונז ולליידי גאגא בישראל, אירועי מוזיקה והשקות של מכשירים, מוצרים ושירותים, ניהול התקשורת הפנים ארגונית, ועוד.

יפעת אוזן
עבור לתוכן העמוד