הפוך לעמוד הבית
יפעת 2

מנהלת השיווק של בנק לאומי נבחרה לאשת השיווק של מאי

1/06/2016
מנהלת השיווק של בנק לאומי נבחרה לאשת השיווק של מאי

ועדת השיווק של איגוד השיווק הישראלי בחרה במיטל שירן הראל, מנהלת השיווק של בנק לאומי, לאשת השיווק של חודש מאי 2016, על חלקה המרכזי בהובלת לאומי לכיבוש זירת הבנקאות הדיגיטלית בישראל בשנים האחרונות. מאז כניסתה לתפקיד לפני כ-3 שנים, הובילה שירן הראל את לאומי לשלב הבא במסעו לכיבוש הזירה הדיגיטלית בבנקאות הישראלית. באמצעות רצף השקות חדשניות של מוצרים ושירותים דיגיטליים בעלי ערך ללקוח, הצליח לאומי לשמור ואף להגדיל את הפער אל מול המתחרים בקטגוריה.

 

כזכור, לאומי היה הראשון לזהות את הפוטנציאל בזירת הבנקאות הדיגיטלית כבר בשנת 2009, עם השקת 'לאומי דיגיטל'. בשנים האחרונות, עם ההבשלה הטכנולוגית הנדרשת, הצליח לאומי ליצוק תוכן ממשי אל תוך ההבטחה הדיגיטלית של המותג. הדבר נעשה באמצעות רצף של מהלכים שיווקיים שתמכו בהשקת מגוון שירותים דיגיטליים מתקדמים שפותחו בלאומי, אשר יצרו ערך ותועלת ממשית ללקוחות הבנק. 

בכך, מוביל לאומי קו אסטרטגי מבודל, במסגרתו מונגשת ללקוחותיו בנקאות חכמה, פשוטה ויעילה, הזמינה מכל מקום ובכל זמן ומשתל

בת היטב בחיי היום יום. אסטרטגיית המותג, אותה מובילה שירן הראל, ממנפת היטב את היתרונות והתועלות שמציע העולם הדיגיטלי בכלל והבנקאות הדיגיטלית בפרט. בזכות אסטרטגיה זאת הצליח לאומי להעמיק משמעותית את ההובלה התדמיתית בערך הדיגיטליות בהשוואה למתחרים. יתרה מכך, האסטרטגיה השיווקית של הבנק הובילה לגידול חסר תקדים בהיקף השימוש בשירותים הדיגיטליים על ידי לקוחות הבנק, כאשר כיום למעלה מ- 60% מלקוחות לאומי משתמשים בערוצים הדיגיטליים לצורך ביצוע פעולות בנקאיות.

 

שיקולי ועדת השיווק: "מיטל שירן הראל מובילה בשנים האחרונות מהלך שיווקי-תקשורתי שיצר תפיסה חדשה בקרב ציבור הלקוחות. לאומי גובר על מתחריו באופן עקבי בקטגוריית הדיגיטל והצליח לרשום הישגים משמעותיים בכל הקשור לשימוש בבנקאות הדיגיטלית ובתפיסה של הבנק ביחס למתחרים. הבחירה בשירן הראל נולדה בזכות התוצאות המרשימות של מהלך 'דיגיטל זה לאומי' והאסטרטגיה העקבית שהפכה את לאומי למוביל בתחום הדיגיטל".

יפעת אוזן
עבור לתוכן העמוד