הפוך לעמוד הבית
יפעת 2

איגוד השיווק הישראלי יעניק פרס מפעל חיים בשיווק לפרופסור אוריאל רייכמן

28/06/2016

איגוד השיווק הישראלי יעניק פרס מפעל חיים בשיווק לפרופסור רייכמן במסגרת טקס הכרזת הזוכים של תחרות השיווק האפקטיבי, ה- EFFIE, שיתקיים ב-5 ביולי . פרס מפעל חיים בשיווק של איגוד השיווק מוענק זו הפעם השמינית, והוא הפרס היוקרתי ביותר שניתן על ידי האיגוד המייצג את המפרסמים והמשווקים בישראל, (עוד בשמו הקודם "איגוד המפרסמים"). בין מקבלי הפרס בעבר: ברונו לנדסברג, מיכאל שטראוס, דן פרופר, ליאון קופלר, אריק רייכמן, עמוס שפירא וגזי קפלן ז"ל.

בהענקת פרס זה מבקש איגוד השיווק להביע את הערכתו הגדולה ורבת השנים לפרופסור רייכמן אשר ייסד ב-1994 את המרכז הבינתחומי בהרצליה.

במהלך שני עשורים הצליח הבינתחומי להיות חלוץ בנושאים רבים, להכניס תכניות לימודים בינתחומיות מעודכנות וחדשניות, לגייס את טובי החוקרים בתחומים רבים, לפעול למען השבת מוחות ישראלים לארץ, לבסס את מעמדו של המרכז בישראל ובמישור הבינלאומי, ולהוכיח חשיבה אחרת וחדשנות אקדמית, כאשר כל העת הסטודנט הוא במרכז העשייה האקדמית.

אייל מליס, יו"ר איגוד השיווק ומנכ"ל תנובה: "אנו גאים על ההזדמנות להעניק את הפרס היוקרתי –פרס מפעל חיים בשיווק - לפרופסור רייכמן, איש חזון וביצוע, ורואים במפעל חייו דוגמה ומופת ניהוליים. המודל הייחודי של המרכז הבינתחומי בראשותו, המשלב מצוינות במחקר ובהוראה, בצד אחריות חברתית ומעורבות בקהילה, תורם תרומה משמעותית וחשובה להכשרת מנהיגות העתיד של ישראל".

49 מהלכי שיווק מצטיינים יתחרו ב-18 קטגוריות בגמר תחרות האפי 2016. התחרות, המנוהלת ע"י איגוד השיווק הישראלי , איגוד הפרסום והמי"ל מתקיימת בישראל זו השנה ה-15 ושיאה בטקס הכרזת הזוכים שיתקיים ב- 5 ביולי, באולם "שבע" בתל אביב.

האפי הוא פרס בינ"ל יוקרתי, שמתמודדות עליו החברות הגדולות ביותר בעולם ובמשק הישראלי. התחרות נערכת ביותר מ-40 מדינות..

יפעת אוזן
עבור לתוכן העמוד