חיפושדלג על חיפוש
חיפושדלג על חיפוש
תוכן מרכזי בעמודדלג על תוכן מרכזי בעמוד

אסף מרציאנו ויהלי לוזובר ימנכ"לו את רהב מדיה

אסף מרציאנו ויהלי לוזובר ימנכ"לו את רהב מדיה

רן רהב, יו"ר קבוצת 'רהב תקשורת', הודיע היום על מינויים של אסף מרציאנו ויהלי לוזובר למנכ"לים משותפים ב'רהב מדיה'. ימלאו את מקומו של יאיר קיבייקו אשר ביקש לסיים את תפקידו מסיבות אישיות

אסף מרציאנו (39), בוגר תואר ראשון בתקשורת ממכללת עמק יזרעאל, בעל ניסיון רב שנים בתחום השיווק והדיגיטל ובהובלת תהליכי שיווק ומכירה. בתפקידו האחרון היה מנהל השיווק ברשת הטרייד אין שלצ'מפיון מוטורס.

 

יהלי לוזובר (27), בוגרת הבינתחומי בתואר ראשון ושני בתקשורת, החלה את דרכה ב'רהב מדיה' בשנת 2015 בעלת ידע מקצועי רב בתחום ובתפקידה האחרון שימשה כסמנכ"לית החברה.

 

'רהב מדיה' היא חברה בת של 'רן רהב תקשורת ויחסי ציבור' אשר עוסקת בניהול ושיווק פטלפורמות סושייאל (פייסבוק, אינסטגרם, וכו'), יצירה וניהול תוכן, ניהול משברים ברשת ועוד מגוון עשיר של פרויקטים ברשתות החברתיות.

 

רן רהב  אמר היום: "אסף ויהלי מהווים כוח חשוב בביסוסה של 'רהב מדיה' כחברה מובילה בתחומי הדיגיטל והרשתות. אני משוכנע כי שיתוף הפעולה ביניהם יחד עם הצוות המיומן והמקצועי של רהב מדיה, ימשיך למצב את החברה בחזית תחום הדיגיטל בישראל.  אנו נפרדים בצער רב מיאיר קיבייקו שהצטרף אלינו לפני כשנה ובטוחים כי נשוב לשתף עמו פעולה בהמשך."

עבור לתוכן העמוד