הפוך לעמוד הבית
יפעת 2

אצל ג.יפית מתרעננים עם יוצאי BBDO

9/10/2018

 Strate-G, זרוע האסטרטגיה של קבוצת G- Group בבעלותם של ג.יפית ואור לובושיץ, המתמחה בפתרונות שיווק, מיתוג וניהול משברים, הוקמה לפני כחצי שנה כחלק ממגמת ההתרחבות של הקבוצה.

 היום הודיעה הקבוצה על מינוי הנהלה חדשה ליחידה: שלומית הראש ומיקי סוקולובסקי, יוצאי BBDO IM - זרוע האסטרטגיה של מוישיק תאומים בקבוצת גיתם.

שלומית הראש, שניהלה בעבר את מערך הפיתוח העסקי של ג. יפית סוגרת מעגל ולאחר שמילאה ב-7 השנים האחרונות מגוון תפקידים בכירים בגיתםBBDO IM , מצטרפת כשותפה ליחידה ותעמוד בראשה. לצידה מונה כסמנכ"ל מיקי סוקולובסקי, ששימש בשנתיים האחרונות יועץ ומנהל לקוחות בIM BBDO. השניים יהיו אמונים על הפעילות השוטפת של היחידה, כאשר ג. יפית תמשיך לשמש כיו"ר.

היחידה תמשיך בפעילות בניית מותגים והחדרה לשוק, ניתוח ובניית אסטרטגיות תדמית וניהול משברים הן עבור לקוחות הקבוצה והן עבור לקוחות ייעודים.

ג.יפית: "אנו נמצאים בתהליך צמיחה מואץ בשנים האחרונות, וברור לי כי  Strate-G  זרוע האסטרטגיה שלנו צריכה להיות מהגורמים המובילים של המשך התהליך. מאז מתמיד האמנתי כי כוחה של הקבוצה תלוי באיכות ההון האנושי שלה ולכן תמיד שמתי על כך דגש. אני מאחלת הצלחה לצוות החדש ובטוחה שנוביל ביחד את היחידה לגבהים חדשים".  

הראש וסוקולובסקי מסרו: Strate–G" , מהווה התפתחות טבעית לידע העצום שיש לג.יפית בעולמות האסטרטגיה, השיווק, ניהול המשברים והעסקים. אנו שמחים על ההזדמנות לחבור לאנשי מקצוע מובילים בדמות ג.יפית ואור לובושיץ ולקבוצה שנמצאת בתנופת צמיחה אדירה".

הראש (46), אשת ניהול ושיווק מנוסה, מגיעה לאחר 7 שנים ב-BBDO IM, בהן שימשה כחלק מהשדרה הניהולית ומילאה שורה של תפקידים בכירים. אין זה החיבור הראשון בין הראש לג. יפית: לפני המעבר לקבוצת גיתם, שימשה הראש כמנהלת הפיתוח העסקי של ג.יפית.

סוקולובסקי (34) שישמש כסמנכ"ל לצידה של הראש, מגיע לאחר שנתיים בתפקידי ייעוץ וניהול לקוחות ופרויקטים ממגוון תחומים ב-BBDO IM. לפני כן שימש סוקולובסקי כיועץ תקשורת בכיר בפאר & לוין תקשורת ומילא מספר תפקידי דוברות בעמותות וגופים ממשלתיים. סוקולובסקי מחזיק בתואר שני בתקשורת פוליטית.

יפעת אוזן
עבור לתוכן העמוד