הפוך לעמוד הבית
יפעת 2

Bringg ממנה את מיכאל ויינברג לסמנכ"ל בכיר לפיתוח עסקי

20/12/2018
Bringg ממנה את מיכאל ויינברג לסמנכ"ל בכיר לפיתוח עסקי

ברינגג (Bringg), חברת הסטרטאפ הישראלית המפתחת את הפלטפורמה הטכנולוגית המובילה לניהול מערכי לוגיסטיקה ומשלוחים מורכבים, מודיעה על הצטרפותו של מיכאל (מיקי) ויינברג לצוות המנהלים הבכיר של החברה ולמינויו לסגן מנהל בכיר לפיתוח עסקי (SVP Business Development). בתפקיד חדש זה, ויינברג יהיה אחראי על הגדרת אסטרטגיית החדירה לשוק (go-to-market) של החברה, בניית התשתית התפעולית של צוותי המכירות והפיתוח העסקי, והובלת שותפויות אסטרטגיות ברחבי העולם.

 

לפני הצטרפותו ל- Bringg, ויינברג היה המנהל הכללי של איזור אירופה, מזה"ת ואפריקה (GM EMEA) בחברת Datorama המפתחת פלטפורמת ניתוח פעילויות שיווק דיגיטליות(נרכשה על-ידי Salesforce בשנת 2018). הוא גם כיהן כמנהל כללי (GM) בחברת Applause שפיתחה פלטפורמת בדיקות איכות מבוססות קהל (נרכשה על ידי Vista Equity Partners בשנת 2017). עוד לפני כן, ויינברג היה בתפקידים בכירים שונים, ביניהם סמנכ"ל אסטרטגיה ופיתוח עסקי במריל לינץ' (Merrill Lynch).

 

המינוי בא על רקע הצמיחה המהירה הצפויה בחברה עקב הדרישה הגוברת למוצרים שלה והגידול במעגל הלקוחות של החברה, כגון השקת שירות המשלוחים החדש שלWalmart המבוסס על טכנולוגיה של ברינגג, ושל Arcos Dorados, זכיינית מקדונלד'ס העצמאית הגדולה בעולם. צרכנים ועסקים כאחד מצפים כיום למשלוחים מהירים ונוחים, ולכן יש צורך דחוף בפתרון טכנולוגי שיאפשר לחברות להקים ולנהל מערכי משלוחים מבלי לוותר על שליטה מלאה בקשרים עם הלקוחות והשותפים שלהם.

 

מיכאל (מיקי) ויינברג אמר היום: "אני מאוד שמח להצטרף לצוות המדהים של Bringg. הביקוש העולמי למשלוחים טובים יותר, מהירים יותר ונוחים יותר, גדל באופן דרסטי בשנים האחרונות, והביא לכך שצמיחתן של תעשיות שלמות כמו המזון והקמעונאות תלויות במערכי המשלוחים שלהן. אני נרגש לתמוך בצוות החברה במשימתם לסייע לחברות הגדולות בעולם לשדרג את מערך המשלוחים שלהן, ליעל את פעילותן ולשפר את השירותים שהן מעניקות ללקוחות."

 

גיא בלוך, מנכ"ל Bringg הוסיף: "הניסיון והידע הרב של מיקי בהקמת צוותים בחברות טכנולוגיה שנמצאות במהלך צמיחה מהירה בפעילות שלהן, משמעותיים מאוד עבורנו בנקודת הזמן הנוכחית. ככל שנעלה את קצב והיקף הפעילות בכל מחלקות החברה, התפקיד של מיכאל יהיה  חיוני על מנת שנוכל להתפתח בהתבסס על תשתית ארגונית חזקה, לה נזדקק בכדי להמשיך ולענות על הביקוש הגובר מצד הלקוחות שלנו ברחבי העולם."

 

יפעת אוזן
עבור לתוכן העמוד