הפוך לעמוד הבית
יפעת 2

המפיק שי יוכלמן פורש מיוכלמן-אשר הפקות

30/01/2019
שי יוכלמן (49) מנכ"ל ושותף בחברת יוכלמן-אשר הפקות בע"מ, שהוקמה בשנת 1995 הודיע על פרישתו מהשותפות וניהולה של החברה. שותפו, יקיר אשר, רכש ממנו את כל  מניותיו ובכך הפך לבעלים יחיד של כל עסקיהם.

שי יוכלמן, הינו מהמפיקים והמייצגים הבולטים והמובילים בענף מופעי הילדים, מופעי הבידור, הטלוויזיה והמוסיקה, בשלושת העשורים האחרונים.

שי יוכלמן: "כבר תקופה ארוכה שאני רוצה לפנות גם לאפיקי השקעה ועסקים מחוץ לענף הבידור, הן בארץ והן בחו"ל. בנוסף, אני מנסה למצוא לעצמי, דרך חדשה בעולם העסקי שתאפשר לי יותר זמן פנוי לבלות עם משפחתי ובעיקר עם ילדיי. על מנת להיות מפיק בענף הבידור בארץ במשך כל כך הרבה שנים, הקרבתי ימים, לילות שבתות וחגים, תוך לקיחת אינסוף סיכונים כלכליים ועתה אני מרגיש שהגיעה השעה להתחלה חדשה, בשאיפה שתאפשר לי חיים רגועים יותר, הן במישור העסקי והן במישור האישי. השותפות עם יקיר והחברות הנאמנה וארוכת השנים שלנו, היא דבר מקסים ונדיר, למעשה... היא הדבר היציב ביותר בחיי ואני בטוח שבזכות כישרונותיו הרבים, יקיר יכול להמשיך ולהצליח גם בלעדיי."

יקיר אשר: "לאורך כל השנים בהן פעלנו במשותף, הגענו לשיאים והצלחות רבות. אין ספק שהדבר היה גם בזכות החיבור המיוחד שיש לנו. כשהכרנו, היינו רווקים בשנות העשרים לחיינו והיום אנחנו כבר בני חמישים (שי בקרוב) והורים לילדים בוגרים ולכל אחד מאתנו מסלול חיים אישי שונה. כמי שמכיר את שי הכי מקרוב שיש, ידעתי שברגע שהוא החליט לעשות את השינוי, שום דבר לא יעצור אותו ולכן כל שנותר לי הוא לברך אותו על אומץ ליבו ולאחל לו הצלחה גדולה בכל דרך שיבחר."
 
יוכלמן-אשר הפקות נמצאת בתנופה, עם הפקת ילדים גדולה שתעלה בשיתוף עם ערוץ "הופ" בפסח הקרוב בהיכל התרבות ת"א וברחבי הארץ, מופע בידור חדש של משה אשכנזי, הפקת מופע ענק לחנוכה
, ועוד. מחלקת שיווק מופעי הילדים "מותק של הפקות", ממשיכה לפעול מול אמנים רבים בהובלתו של "דוד חיים".


יפעת אוזן
עבור לתוכן העמוד