הפוך לעמוד הבית
יפעת 2

פינוקים למנהלים: מקרן ייעודי לגיימרים

9/04/2014
פינוקים למנהלים: מקרן ייעודי לגיימרים (הגדל)

חברת אפסון, הכריזה על ה- EH-TW5200, מקרן חדש וייעודי למשחקי וידיאו, הכולל 'מצב מהיר' חדש עבור זמן פיגור מהיר מאוד. בנוסף, יש למקרן יחס ניגודיות גבוה וקישוריות MHL חדשה כדי להפעיל תוכן מסמארטפונים וממחשבי טבלט.

 

ה- EH-TW5200 אידיאלי עבור גיימרים הרוצים להשקיע במסך גדול כדי להשלים את קונסולת המשחקים שלהם, ומספק גרפיקת משחקים בהירה באיכות Full HD בדו-ממד ובתלת ממד.

 

על-ידי מעבר ל'מצב מהיר', המשתמשים יכולים לשקוע לחלוטין במשחקי וידאו המתנהלים בקצב מהיר וללא פיגור - חשוב עבור טורנירים של שחקנים מרובים, או משחקי ירי, הנדרשים לזמן תגובה של שברירי  שנייה. המשמעות של יחס הניגודיות של 15,000:1 היא שסצנות אפלות ומוצללות וגרפיקת המשחקים יהיו חדות וברורות ולא דהויות למראה. בה בעת, פלט גבוה במידה שווה של אור לבן וצבעוני בעוצמה של 2,000 לומן וטכנולוגיית 3LCD של אפסון, משמעותם שמשתמשים יכולים לצפות בקלות בתוכן בלי שיצטרכו לשבת בחשכה.

 

ה- EH-TW5200 הוא גם אחד ממקרני המשחקים הראשונים של אפסון המאפשרים למשתמשים להפעיל תוכן ישירות מסמארטפונים או ממחשבי טאבלט הודות ליציאת MHL - לרבות תמונות, סרטוני וידיאו ומוזיקה.

 

"פיתחנו את המקרן הזה כשדרוג אידיאלי מטלוויזיות מסורתיות של מסך שטוח, לקבלת משחקים גדולים יותר, בהירים יותר וטובים יותר", אומר אורן פליישר, מנכ"ל אפסון ישראל. "המקרן אינו מציע רק הקרנה באיכות Full HD בדו-ממד ובתלת ממד ושפע רב של תכונות אחרות לשיפור חוויית הגיימרים, אלא שהמקרן אף מותאם לחלוטין למגוון סביבות. עם גודל מסך בטווחים שבין 30 עד 300 אינץ', וכן גם תיקון עיוות טרפז לקבלת תמונה ישרה - ללא קשר לזווית של המקרן - לא נדרשים אזורים גדולים ופתוחים או חללים גדולים כדי להקרין תוכן HD."

 

ה- EH-TW5200 תואם למשקפי תלת-ממד עם תריס אקטיבי המופעלים בתדר רדיו (RF) ונטענים דרך USB, הנמכרים בנפרד. באמצעות קישוריות RF, ניתן להשתמש במשקפים קלי משקל אלה למרחק של עד 10 מטרים מהמקרן.

 

המחיר: כ-8000 שח


 
יפעת אוזן
עבור לתוכן העמוד