הפוך לעמוד הבית
יפעת 2

פינוקים למנהלים קטנים: נעלי סאקוני

9/09/2014
פינוקים למנהלים קטנים: נעלי סאקוני

סאקוני ישראל משיקה  קולקציה חדשה של נעליים לתינוקות ופעוטות.  דגמים אלה של סאקוני תוכננו כך שיוכלו להעניק תמיכה מקסימלית לרגלו של התינוק עם צעדיו הראשונים.  

בקולקציה החדשה דגמי BABY RIDE 7 ו- BABY KINVARA5 במידות 21-27 עם תכונות דוגמות ועיצובים צבעוניים ומרהיבים כמו בנעלי הבוגרים, לצד התמקדות בדגשים המיועדים לתינוקות, כגון סקוצ'ים לסגירה נוחה וקלה של הנעל.  

יובל בראון מנכ"ל סאקוני ישראל: "את הגמישות והיציבות הנדרשות בנעלי התינוקות ניתן למצוא בחלקה הקדמי של הסוליה והגפה. מעטפת כף הרגל רכה ונעימה כך שמתאפשרת לתינוק תנועה בהרמת כף הרגל ונחיתתה". 

דגמי התינוקות של סאקוני כמו דגמי הילדים תוכננו במיוחד על ידי חטיבת הילדים STRIDE RITE המתמחה מזה 100 שנים בייצור נעליים לגילאים אלו. בנעליים תמצאו את הגמישות הנדרשת בסוליה ובגפה וכן אזור קופסת אצבעות רחב במיוחד למניעת לחצים וזעזועים בעקב ובכריות כף הרגל.

RIDE 7 BABY

דגם ה RIDE 7- החדש שמתהדר בבולם ה- Power Grid החדשני של סאקוני נותן פייט בכל פרמטר לדגם היוצא. הנעל קלה יותר בעלת בלימה גבוהה מבעבר ורכות משופרת בלי פשרות.  בדיוק כמו לגדולים נעשתה התאמה לתינוקות. נעל זו זכתה בתואר בחירת העורכים בקטגוריה הבוגרת. "בחירת העורך" מטעם מגזין הריצה המוביל בעולם  – RUNNER'S WORLD RUNING TIMES.

BABY KINVARA 5

ה kinvara 5- היא נעל מינימאליסטית עטורה בפרסים שמוצעת גם בגרסת התינוקות עם כל היתרונות של סאקוני בהתמקדות על התאמה, נוחות מירבית וסגירה נוחה של הנעל על ידי סקוצ'ים.  הנעל, בדגם הבוגר, זכתה בבחירת העורכים של מגזין הריצה המוביל בעולם  - EDITOR'S CHOICES RUNNER'S WORLD. מחיר 249 שקל

המחיר: 249 ש"ח

יפעת אוזן
עבור לתוכן העמוד