הפוך לעמוד הבית
יפעת 2

פינוקים למנהלים: לממנף הממהר

7/05/2015
פינוקים למנהלים: לממנף הממהר

Blender, פלטפורמת ה- P2P המתמחה בהלוואות בין אנשים, משיקה בעולם ההלוואות החוץ בנקאיות אפליקציה המאפשרת לקיחת הלוואה באמצעות הסמארטפון בלבד. ללא צורך בכניסה לאתר, הגעה לסניף, או שליחת פקס - הכול נעשה באמצעות האפליקציה בטלפון הנייד. באמצעות האפליקציה החדשה, יכול הלווה להגיש בקשה להלוואה, למלא פרטיו, לצלם ולשלוח מסמכים, ולקבל את ההלוואה המבוקשת.

 

 BLENDER מהווה זירה אינטרנטית המפגישה בין אנשים או גופים המעוניינים לקבל ריבית גבוהה יותר על הכסף שלהם, לבין אנשים המחפשים הלוואה מהירה ונוחה בתנאים טובים מאלו שניתן להשיג ממקור פיננסי אחר. המפגש האינטרנטי בין הלווים למלווים מכונה P2P Lending (PEER TO PEER), והוא מבוסס על מודלים מוצלחים שכבר הוכיחו את עצמם בארה"ב ובאנגליה.


 
ד"ר גל אביב, מנכ"ל ומייסד Blender: "אנו משיקים אפליקציה הראשונה להלוואות חוץ בנקאיות בכלל ובתחום ההלוואות בין אנשים בפרט, המאפשרת ביצוע מלא של תהליך קבלת הלוואה באמצעות המכשיר הסלולרי בלבד. אין ספק כי העולם הולך לכיוון הסלולאר וביצוע כמה שיותר פעולות באמצעות המכשיר הנייד. בעידן שלנו הזמן מאד יקר, אנו עושים פעולות מסוג זה תוך כדי עשייה של דברים נוספים. באפליקציה של בלנדר אין צורך לבקר בסניף הבנק, אין צורך בחתימה על ניירת, פגישת שליחים, הכול נעשה בנוחות ובקלות באמצעות המכשיר הסלולרי, שמרכז כל כך הרבה פעולות בחיינו".

 

 

יפעת אוזן
עבור לתוכן העמוד