הפוך לעמוד הבית
יפעת 2

המדריך לרכישת ארונות אמבטיה לבית

27/06/2018

אם אתם חושבים על רכישת ארונות אמבטיה לבית אבל מתלבטים – בטח תשמחו לדעת שהגעתם למקום הנכון. מיד נסיר את ההבדלים בין ארון תלוי ועומד, את חשיבות הגודל של הארון והכיור ולא נשכח גם את סוגיית האחריות ובמילים אחרות – המשיכו לקרוא וגלו כל מה שרציתם לדעת אבל ארונות אמבטיה אבל לא העזתם לשאול.

תלוי או עומד?

אולי תופתעו לדעת, אבל התשובה לשאלה אם לרכוש ארון אמבטיה תלוי או עומד תלויה רק בכם. אמנם מבחינה עיצובית ארון אמבטיה תלוי נחשב אלגנטי ומרשים יותר, אבל הוא כרוך בבזבוז שטח יקר שבו היה ניתן לאחסן דברים נוספים. ועוד לא דיברנו על סוגיית הנקיון מתחת לארון שהופכת לקריטית כאשר מדובר בארון עומד.

הגודל

אמנם המשפט הנפוץ טוען ש"הגודל לא קובע" אבל בתחום ארונות האמבטיה הוא לא תופס. כאן דווקא חשוב לרכוש ארון בהתאם לגודל החלל, כך שמצד אחד הוא יהיה גדול דיו אבל מצד שני לא יתפוס שטח רב. בתחום הגודל באה לידי בטוי סוגיה נוספת שהיא הכיור

הכיור

בעת בחירת הכיור כחלק מארון האמבטיה חשוב לעשות זאת בהתאם לשימושים הצפויים של הכיור, למשל האם הוא מיועד לצחצוח שיניים בלבד ולגילוח או גם לרחצת תינוקות. אולי תופתעו לדעת אבל יש לכך משמעות רבה ולכן אסור להקל בכך ראש.

וזו רק ההתחלה כי כיום ניתן לרכוש כיורים שונים, למשל כיור שהוא חלק אינטגרלי מארון האמבטיה, כיור מעוצב שמונח על גבי המשטח העליון של הארון ועוד. ובמילים אחרות – הכיור הוא אולי האלמנט הגדול ביותר שבו הפרקטיקה פוגשת את האסתטיקה. בחדר הרחצה.

חומרי גלם

בתחום הזה אנחנו חושבים שהבחירה קלה מסיבה אחת – מכיוון שארון אמבטיה נמצא באמבטיה הוא עתיד לספוג לחות, לכן חייבים לרכוש ארון שעשוי מחומרי הגלם הטובים והאיכותיים ביותר ולא להתפשר.  

והכי חשוב – מה יהיה בארון?

אולי נראה לכם טיפשי לרכוש ארון אמבטיה לפי הדברים שהוא אמור לאחסן, אבל תופתעו לדעת שזה אולי הדבר הכי חשוב בבחירה מסיבה אחת – הדברים שיאוחסנו בארון משפיעים על תכנון הארון.

למשל, אם הארון מיועד למגבות נקיות, מוצרי קוסמטיקה או פריטי לבוש שיילבשו אחרי המקלחת הוא יכלול מדפים ואפילו מגירות, אבל אם הוא מיועד לכביסה מלוכלכת הוא יכלול סלסלות פתוחות כדי לאוורר את הכביסה.

אז מה עושים?

אם גם אתם הולכים לאיבוד בתחום ארונות האמבטיה אתם לא לבד, אבל בטח תשמחו לדעת שלצרת רבים בתחום הזה יש נחמה מלאה ולא חלקית. אולי תופתעו אבל הנחמה שלכם נמצאת באינטרנט בדמות אתר שמבוסס על חנות פיזית. ואתם יכולים להסיר דאגה מלבכם, כי אתר כזה מאפשר לכם ליצור גם קשר באמעות הטלפון, הפייסבוק או המייל במידת הצורך. לפרטים נוספים היכנסו - https://www.vdivani.co.il/category/ארונות-אמבטיה

יפעת אוזן
עבור לתוכן העמוד