הפוך לעמוד הבית
יפעת 2

טיפים לעיצוב אירוע בראשון והסביבה

21/11/2018
טיפים לעיצוב אירוע בראשון והסביבה

אם אתם מתכננים אירוע כלשהו בראשון לציון והסביבה כדאי שתדעו דבר אחד - בסופו של יום האורחים זוכרים את האוכל והעיצוב כך שאלו הדברים שמומלץ להשקיע בהם. למעשה, באמצעות פרחים ניתן לעצב כמעט הכל החל מחופות וכלה בשולחנות וכיסאות, כך שזו הדרך המעוצבת והיפה ביותר להתאים את העיצוב לאירוע מבחינת צבעים. אנחנו מזמינים אתכם להמשיך לקרוא כדי לגלות איך עושים את זה נכון ב-3 שלבים.

 

שלב ראשון - המודיעין

אנחנו חושבים שהצלחה של אירוע היא כמו הצלחה של מבצע צבאי, ולכן יש לתכנן כל אירוע כאילו מדובר במבצע אנטבה לפחות. אולי הגזמנו בהשוואה, אבל רק חשבו על כל השאלות שאתם צריכים לשאול את עצמכם לפני האירוע, למשל :

1.      מה יהיה האופי של האירוע, כלומר האם מדובר באירוע משפחתי או באירוע המוני

2.      איפה ייערך האירוע והאם מדובר באולם סגור או בגן אירועים פתוח?

3.      האם יש אורחים עם אלרגיות כלשהן לפרחים?

 

שלב שני – הקונספט

אם גם האירוע שלכם יישא קונספט מסוים כנהוג כיום, צריך גם את זה לקחת בחשבון מסיבה אחת- הקונספט של האירוע משפיע על הפרחים שתבחרו ובעיקר על הצבעים שלהם. למשל, לאירוע משפחתי צנוע באולם אירועים סגור בקונספט של "בית קטן בערבה" מתאימים פרחי בר, אבל לאירוע דרמטי כמו השקת מוצר בקונספט "עליזה בארץ הפלאות" מתאימים כל צבעי הקשת.

 

שלב שלישי – התקציב

אמנם רוב אלו שמתכננים אירוע כלשהו מחליטים להתעלם מסוגיית התקציב, אבל כדאי לחשוב גם על זה בעיקר מסיבה אחת – יש פערי מחירים עצומים בין פרחים שנקנים באינטרנט לאלו שנקנים בחנויות פיזיות, למרות שאלו שנקנים באינטרנט נחשבים לא רק לאיכותיים יותר אלא גם לזולים יותר.

 

אז מה עושים?

כאשר מדובר באירוע כלשהו שמצריך הזמנת פרחים בראשון לציון והסביבה, מומלץ לפנות למומחים לפרחים – אנשי חנות הפרחים אלירן פרחים שבו תוכלו להינות מאיכות, חדשנות ועיצוב בכל אירוע שתקיימו. בחנות תוכלו לרכוש עציצים, קישוטים לרכב, זרי כלה, סחלבים וכל מה שאתם צריכים לאירוע שלכם מבחינת פרחים כך שאתם יכולים להיות רגועים.

החנות פתוחה להזמנות שלכם ומבטיחה שבכל דרך שתפנו תיהנו פעמיים : גם משירות מקצועי וגם מחוויית קנייה ברמה אחרת. ואתם יכולים להסיר דאגה מלבכם כי הקנייה באתר מאובטחת באמצעות טכנולוגיה חדישה, כך שאתם לא רק בידיים מקצועיות אלא גם בידיים בטוחות. ממש שתי ציפורים ברכישה אחת...

לסיכום – אם אתם רוצים שהאירוע שלכם לא יישכח מלב האורחים שלכם כדאי שתשקיעו בתחום הפרחים. אמנם השיר "דבר אלי בפרחים" יצא כבר מזמן ממצעדי הפזמונים, אבל הביטוי נשאר רלוונטי גם היום. ובקיצור – עיצוב באמצעות פרחים מבטיח שהודות ל"אפקט הוואו" אתם תיהנו מצ'קים שמנים במיוחד. אז למה שלא תנסו זאת בעצמכם?

יפעת אוזן
עבור לתוכן העמוד