הפוך לעמוד הבית
יפעת 2

עדן ספרינגס מבצעת רכישה באירופה

28/05/2012

Eden Springs, חברת האם של מי עדן ישראל, הספקית המובילה באירופה בתחום פתרונות השתיה למקומות עבודה, הודיעה כי רכשה את Todagua, ספקית כדי המים והקפה הספרדית.

המהלך, נעשה על מנת ובמטרה להרחיב את נוכחותה של  Eden Springs בדרום מערב אירופה.

Todagua, שהוקמה בשנת 2002, ממוקמת במדריד ומשרתת למעלה מ-4,000 משרדים. לקוחותיה נהנים מאספקה של כדי מים ופיתרונות קפה הניתנים בשיתוף פעולה עם מוצרי חברת הקפה  illy.

יחד עם גידול של  למעלה מ-2 מיליון יורו בתוצאות, הרכישה תביא לשיפור ביעילות התיפעולית של חברת הבת בספרד ותאפשר מכירה צולבת של שרותי קפה ללקוחות 'עדן' בספרד הפרוסים על פני יותר  מ- 35,000 מישרדים.

נשיא קבוצת 'עדן', רענן זילברמן, ציין: "בשנתיים האחרונות החברה שוקדת על הרחבת פעילותה באירופה לתחום שרותי הקפה. במסגרת המיקוד הנוכחי החברה משלבת בין רכישה של חברות קפה במדינות השונות יחד עם פיתוח אורגני של  קוו מוצרים ושרותים יחודי. הרכישה הנוכחית תאפשר לחברת הבת שלנו בספרד להגדיל את מחזור הפעילות ב- למעלה מ- 2 מיליון יורו ולבסס את מעמדה כחברה המובילה בשוק בתחום פיתרונות המים והקפה למישרדים".

כזכור,Eden הודיעה לאחרונה כי רכשה את חברת שירותי הקפה ההולדנית, ThéCafé, כחלק מאסטרטגית החברה להאיץ את צמיחתה בתחום פתרונות הקפה באירופה וכן את החברה הבריטית "קפה שייקספיר" (Shakespeare Coffee Company) המעניקה שירותי קפה  לעשרות אלפי משתמשים ברחבי בריטניה .

 

יפעת אוזן
עבור לתוכן העמוד