הפוך לעמוד הבית
יפעת 2

נהגי Get Taxi ישווקו לימודי נהיגה

5/11/2012

חברת Get Taxi, המפעילה שירות להזמנת מונית בלחיצת כפתור, משיקה שיתוף פעולה עם "סמארטדרייב" – בית הספר החדשני ללימוד נהיגה באמצעות סימולטור, לרגל פתיחת הסניף החדש של סמארטדרייב בקניון עזריאלי. במסגרת שיתוף הפעולה שיתקיים במהלך חודש נובמבר, 600 נהגי Get Taxi יעניקו לנוסעים הטבה ייחודית, תלושים בסך 100 ₪ הנחה למימוש בסניף החדש של "סמארטדרייב" בעזריאלי וספר לימוד תיאוריה בחינם.  

נמרוד מאי, סמנכ"ל השיווק הבינלאומי של חברת Get Taxi, מסר: "שיתוף הפעולה עם "סמארטדרייב" הינו טבעי ומתכתב עם הרצון של שתי החברות להוביל מהפכה בשוק התחבורה בישראל ובעולם. גט טקסי מובילה את חווית השירות לנוסע וסמארטדרייב מובילה את שיפור חווית לימוד הנהיגה. אנו בטוחים כי הפלטפורמה השיווקית באמצעותה נהגי גט טקסי יעניקו הטבה לנוסעים, תעביר את המסר החווייתי."

Get Taxi גייסה את הטכנולוגיה המתקדמת ביותר על מנת לשפר את חוויית השימוש במוניות, בעוד "סמארטדרייב" עושה שימוש בטכנולוגיית הסימולטורים על מנת לאתגר ולשפר את לימודי הנהיגה המסורתיים.  

Get Taxi הינה אפליקציה חינמית להורדה לסמארטפונים, המאפשרת להזמין מונית בלחיצת כפתור, מכל נקודה בה אתה נמצא, ולכל יעד אליו אתה רוצה להגיע- ללא המתנה ובמינימום מאמץ. החברה הוקמה בשנת 2010, ומדווחת כיום על כמיליון הזמנות שבוצעו דרכה. כיום השירות של Get Taxi  פעיל בישראל, בריטניה ורוסיה, ועד סוף 2012 החברה תשיק את השירות גם בארצות הברית.

"סמארטדרייב" הינה רשת בתי ספר ללימוד נהיגה בשילוב סימולטור, שמטרתה היא ליצור נהג חדש טוב, חכם וזהיר. לצד שיטת לימוד הנהיגה המסורתית, הטמיעה חברת "סמארטדרייב" טכנולוגיות לימוד מתקדמות ואמצעי המחשה דיגיטליים שונים. אחד המרכיבים המרכזיים הוא אימונים באמצעות סימולטור הנהיגה המתקדם בעולם, המאפשרים לנהג החדש להתמודד עם מצבים שלא ניתן להיתקל בהם בשיעורי הנהיגה המסורתיים, ביניהם: מצבי "כמעט תאונה", נהיגה בתנאי מזג אוויר קשים, מצבי סכנה שונים, ילד המתפרץ לכביש ועוד.

 

יפעת אוזן
עבור לתוכן העמוד