הפוך לעמוד הבית
יפעת 2

"חוות תקוע" מחליפה את אריזות מוצריה לאריזות ביו-מתכלות

13/01/2013

האריזות החדשות עשויות מעמילן תירס, חומר בעל תכונות הדומות לפלסטיק הרגיל, אך עם זאת - בעל מבנה מולקולארי המאפשר פירוק מהיר וטבעי. בשלב הראשון יתבצע מעבר חלקי לאריזות הביו ובהמשך, מתוכנן מעבר של יתר המוצרים.

"אנו מציעים לציבור לקוחותינו תוצרת טרייה בעלת ערכים בריאים ומזינים המוכחים מחקרית, וזאת תוך פיתוח תמידי של מוצרים חדשניים ומיוחדים שנועדו לגוון ללקוחותינו את מבחר המוצרים המוצע כיום", אומרת מנכ"ל "חוות תקוע", מירה ויגנסברג. "המעבר לאריזות מתכלות מהווה פעילות משלימה לערכי החברה- בריאות, איכות וחדשנות. זוהי זכות עבורנו ליטול אחריות סביבתית ולתרום לצרכנות אקולוגית נבונה".

תחושת המחויבות החברתית הגבוהה הביאה את חוות תקוע להחלטה שלא להעלות את המחיר לצרכן בשלב ראשוני - למרות שמחיר האריזה המתכלה גבוה יותר. "כך, נוכל לקדם את שני הנושאים החשובים לנו: בריאות ואחריות סביבתית", מוסיפה ויגנסברג.

חוות תקוע מקדמת בשנים האחרונות מהלך פנים-ארגוני שנועד לשפר את התנהלות החברה, תוך רתימה של עובדי החברה לתחום האחריות הסביבתית- חברתית. במסגרת זו בוצעו צעדים שנועדו להפחית את צריכת המקורות ואת ייצור הפסולת והמזהמים הנוצרים בתהליך הייצור.

המעבר לאריזות ביו מתכלות מאפשר ניצול משאבים יעיל, שימוש במשאב מתחדש, חיסכון באנרגייה, השבה של מקור פחמני לקרקע וכתוצאה  - הקטנת זיהום האוויר והסביבה.

את האריזות החדשות ניתן לזהות ע"י מדבקה עגולה וירוקה המוצמדת לחזית המוצרים ומציינת כי המגשית הינה ביו מתכלה וידידותית לסביבה.

יפעת אוזן
עבור לתוכן העמוד