הפוך לעמוד הבית
יפעת 2

סופר-פארם משיקה מחלקות ספורט בכל סניפי הרשת

26/08/2013

לאור התרחבות טרנד הספורט החובבני בקרב הישראלים יוצאת סופר-פארם במהלך אסטרטגי ומשיקה מחלקות ספורט בחנויות הרשת. במחלקות הספורט החדשות ימכרו מגוון עזרים ומוצרים נלווים לספורטאים, שטרם נמכרו ברשת, ביניהם: אביזרים משלימים של נייקי, שעוני דופק של פולאר, ג'לים וחטיפי בריאות של החברות פאוור בר ו- GU, משקאות איזוטונים של גטורייד, לצד תוספי תזונה, ויטמינים ייעודיים לספורטאים, אמצעי חבישה, משחות לטיפול בכאבי שרירים ועוד, אשר נמכרו עד כה במסגרת בית המרקחת והטבע.

 

בנוסף, מהלך השקת המחלקות החדשות יכלול שיתוף פעולה עם אתר שוונג, האתר המוביל לספורט, במסגרתו יוקמו חנויות פופ אפ משותפות לסופר-פארם ולשוונג במרתונים ואירועי ספורט שונים ברחבי הארץ. החנות הראשונה תוקם ב-GOOD LIFE RUN מרוץ הנשים של סופר-פארם בשיתוף עיריית הרצליה שייערך בחול המועד סוכות כחלק מ- Good Life Festival אירוע חינם לכל המשפחה.

 

"אנחנו מעריכים את שוק תוספי התזונה הייעודיים לספורט לרבות משקאות, חטיפים וג'לים בכ-40 מיליון שקל והשאיפה שלנו היא להגדיל את כלל הקטגוריה על ידי הפיכת מוצרים אלה לנגישים יותר ולתפוס נתח של 15% עד 2015", אומר עופר לוי, סמנכ"ל שיווק וסחר של סופר-פארם. לדבריו, מדובר במנוע צמיחה חדש, שמטרתו להנגיש לספורטאים חובבניים את כל המוצרים והאביזרים הנלווים שדרושים להם במהלך ואחרי הפעילות הגופנית ובדרך כלל נמכרים בחנויות מתמחות. יותר ויותר ישראלים עוסקים בספורט כתחביב וכדרך לשמירה על אורח חיים בריא –בין אם רכיבה על אופניים, שחייה או ריצה בפארק וסופר-פארם מעוניינת לתת להם מענה בגזרה זאת, כמו גם האפשרות להתייעץ עם רוקח או יועץ טבע בנוגע לנטילת תוספים וויטמינים למיניהם.

 

במחלקות הספורט החדשות ניתן יהיה למצוא בין השאר: בקבוקי שתייה, סרטים לספיגת זיעה וקייס לאייפון של נייקי, שעוני דופק פולארד, מד דופק של מדיק ספא, משקפות לצלילה וכובעי ים, ג'לים וחטיפי אנרגיה, משקאות איזוטונים של גטורייד, המעודדים התאוששות מהירה ומונעים התייבשות, תכשירים לטיפול בכאבי שרירים, מדרסים לנעליים, אביזרי חבישה, מוצרים למניעת שפשפות, ויטמינים ותוספי תזונה לחיזוק המערכת, תרסיסים לכפות הרגליים והנעליים ועוד.

יפעת אוזן
עבור לתוכן העמוד