הפוך לעמוד הבית
יפעת 2

מיתוג חדש למייפל

3/12/2013
מיתוג חדש למייפל (הגדל)

חברת השיווק הדיגיטאלי  Mapleמשלימה בימים אלו מהלך מקיף של מיתוג מחדש. המהלך בוצע בעקבות התרחבות הפעילות הבינלאומית של החברה – הפעילה כיום במעל ל-13 מדינות באירופה, דרום אמריקה ואפריקה – מתוך כוונה להתאים את ערכי המותג לשוק הגלובאלי.

במסגרת המהלך שונתה הצעת הערך של מייפל מתפיסה מוצרית לפעילות בשני עולמות תוכן: פרפורמנס – פרסום מבוסס תוצאות; ונוכחות אפקטיבית – רכש מדיה וברשתות החברתיות, בגוגל וביוטיוב. בנוסף,  זכה לוגו החברה לרענון והושק אתר אינטרנט חדשני בעיצוב ייחודי.

השלמת מעטפת המיתוג מחדש של מייפל מתבצעת בימים אלו ממש, עם בניית משרדיה החדשים הנפרשים על קומה 21 במגדלי בסר 3. "המעבר למשרדים החדשים לשמחתי היה בלתי נמנע" אומר מנכ"ל החברה, עדן עמירב, "מייפל מונה כיום 55 עובדים, ואנו מתכוננים לגיוס נרחב גם במהלך 2014".

"מהלך המיתוג הוא המשך ישיר להצלחה של מייפל", מוסיף עמירב, "בשנים האחרונות מייפל התבססה כחברה מובילה בתחומה והדבר בא לידי ביטוי בצמיחה – הן בהכנסות, הן באימפקט שלנו על השוק המקומי ובהתאמה גם על כמות העובדים. על כן, השלב הטבעי הבא היה יציאה החוצה, לשווקים גדולים יותר בעולם. לשמחתי, הצלחנו לבסס נוכחות בינלאומית משמעותית תוך תקופה לא ארוכה, ובשווקיים מרכזיים. המיתוג החדש מנגיש אותנו לאותם השווקים, מתוך כוונה להמשיך ולהתפתח ברמה הגלובאלית".

את המהלך הוביל עפר אריאל, שותף במייפל ומנהל מחלקת הסטודיו, בביצוע של סטודיו פרקטיק, המתמחה במיתוג רב תחומי.

 

יפעת אוזן
עבור לתוכן העמוד