חיפושדלג על חיפוש
חיפושדלג על חיפוש
תוכן מרכזי בעמודדלג על תוכן מרכזי בעמוד

מיק ג'אגר יכין פלייליסט שינוגן בטיסות בריטיש איירווייס

נוסעי בריטיש איירווייס ייהנו בקרוב מפלייליסט שתורכב על ידי לא אחר מאשר אגדת הרוק מיק ג'אגר (שצפוי להגיע ביוני הקרוב לישראל עם ה"רולינג סטונז").

החל ממרץ השנה, יציעו מערכות הבידור האישיות המתקדמות המותקנות בכל מחלקות הטיסה בקו תל אביב-לונדון את רשימת השירים שבחר ג'אגר במיוחד. בהמשך, יוכלו הנוסעים להאזין גם לראיונות עם ג'אגר ועם מוזיקאים בינלאומיים נוספים.

בין האמנים אשר בחר ג'אגר להכניס לרשימת השירים: רופוס וויינרייט, בריאן אינו, סליף קייטה, פלה קוטי, אנג'ליק קידג'ו ו-The Gloaming הבריטית.

ריצ'ארד דה-קרוז, האחראי על מערכות הבידור בבריטיש איירווייס, מציין כי נוסעים רבים מספרים כי הם נחשפים לראשונה למוזיקה חדשה דווקא במהלך הטיסה, המאפשרת להם זמן הקשבה אמיתי. בנוסף לרשימות השירים של הכוכבים, מציעה מערכת הבידור האישית למעלה מ-130 סרטים חדשים וקלאסיקות, למעלה מ-650 תכניות טלוויזיה מרחבי העולם, 550 אלבומי מוזיקה ו-225 תחנות רדיו.

במסגרת שדרוג צי המטוסים של בריטיש איירווייס, בהשקעה בהיקף של למעלה מ-7 מיליארד דולר במטוסים ובעיצוב פנים חדשניים, מציעה חברת התעופה מערכות בידור מתקדמות הכוללות מסך נגיעה אישי גדול במיוחד. 

עבור לתוכן העמוד