הפוך לעמוד הבית
יפעת 2

גולדסטאר מקים מותג אופנה ולייף סטייל לגברים

4/08/2015
גולדסטאר, מותג הבירה המוביל בישראל, מקים מותג אופנה ולייף סטייל לגברים בשם "גולדסטאר FACTORY". האתר המקוון WW.GOLDSTARFACTORY.CO.IL יציע קולקציות מתחלפות הכוללות טי שירטים, גופיות, כובעים, תחתונים, פיג׳מות, ארנק לגברים וגם... בגד אחד לכלבים. את הקולקציה הראשונה, המושקת בימים אלה, עיצבו בוגרי בצלאל ושנקר: עומר הופמן, אורי טור, ניב תשבי ואסנת פייטלסון.
 
"גולדסטאר היא מותג בירה שהפך עם השנים לאייקון ולחלק בלתי נפרד מהתרבות הישראלית", אומר ניר גל מנהל שיווק בירות ויין בטמפו. "לכן, זה היה טבעי בעינינו להעביר את החוויה הגולדסטארית הכיפית והנונשלנטית גם לעולם האופנה. מדובר בצעד פורץ דרך לגבר הישראלי".
  
הארבעה - עומר הופמן, אורי טור, ניב תשבי ואסנת פייטלסון - בוגרי מסלול איור במחלקות לתקשורת חזותית בשנקר ובבצלאל, נבחרו על ידי בית הקונספטים אלנבי, כמייצגים בולטים של דור המאיירים הצעיר בישראל. המאיירים קיבלו חופש אמנותי מוחלט ולקחו הסמלים והצבעוניות שמזוהה עם גולדסטאר, ויצרו סדרת פריטים מאויירים המזוהה מצד אחד עם כתב היד האישי שלהם, ומצד שני מתאימה לערכי המותג.
 
אורי טור, חבר מערכת במגזין reDesign שיצר את סרטון הפתיחה של פסטיבל פיקטופלזמה בברלין (2014), שאב את ההשראה שלו מכוכבי ים, אלמוגים, אצות ושאר יצורים מוזרים, ויצר עולם תת ימי מאויר של צלילה ומיסתורין, הכולל בין השאר תמנון שלופת בזרועו בקבוק בירה.
 
עומר הופמן, שפירסם איורים בניו יורק טיימס וזכה בשנה שעברה בפרס מטעם אגודת המאיירים האמריקאית, ראה בכוכב של גולדסטאר סמל גדול מהחיים, וחיבר אותו לרעיון של גיבור-על הומוריסטי, ישראלי, ״כמו סופרמן, רק עם שערות על החזה וגופיה, כי בכל זאת הוא הגיבור הישראלי״.
 
אסנת פייטלסון, המאיירת בקביעות בעבור מותג הטי-שירטים ג׳לאדה ועובדת בימים אלה על ספר שירים של יוני רכטר, לקחה את החיבה המיוחדת שיש לה לאיורי חיות, ואיירה דמות מותג שמייצגת בעיניה את הערכים של גולדסטאר: כלב, חברו הטוב של האדם, חברמן, כיפי ומבסוט על החיים.
 
ניב תשבי, המאייר את קמפיין תערוכת הבוגרים של בצלאל (2012) ושל פסטיבל ימי תרבות של מפעל הפיס (2013), שילב בפיג׳מה ובתחתונים שאייר בין הסגנון האישי שלו, שמושפע מצורות גיאומטריות מופשטות, לבין פעילויות ספורטיביות קייציות, זיעה ובירה צוננת.
 
יפעת אוזן
עבור לתוכן העמוד