הפוך לעמוד הבית
יפעת 2

מותג בגדי היוגה והפנאי הישראלי ANJALY מתרחב לאנגליה

5/09/2017
מותג בגדי היוגה והפנאי הישראלי ANJALY מתרחב לאנגליה

מותג בגדי היוגה והפנאי ANJALY בראשו עומדת המעצבת גילי רביד, המעוצב ומיוצר בישראל, מרחיב את פעילותו בעולם ומתחיל לשווק את בגדיו גם באנגליה. החברה תשווק את בגדיה באחד האתרים המובילים לציוד יוגה באנגליה – yoga matters, ובכך תצטרף אנגליה לשאר המדינות בהם המותג מוכר, כולל יפן, הולנד, שוויץ ואינדונזיה, במקביל לישראל.

 

לכל שוק אליו נכנסת החברה, נעשית עבודת התאמה עיצובית לפי דרישות והעדפות הקהל המקומי, כאשר הקהל האנגלי שם דגש על מוצרים אורגניים והחברה תיתן מענה ללקוחות חובבי היוגה בהתאם. באתר החברה תימכר קולקציית בגדי היוגה. הקולקציה מעוצבת, גזורה ונתפרת מכותנה אורגנית באיכות הגבוהה ביותר, בהקפדת איכות ומעורבות המעצבת בכל שלב ושלב בתהליך הייצור. הבגדים מציעים פתרונות פונקציונלים ושומרים על ערכים אסתטיים במקביל.

  

גילי רביד, הבעלים והמעצבת של המותג ANJALY: "אני שמחה  להכניס את מוצרי החברה לשוק חדש יחד עם שותף מוביל בתחום. במהלך השנה האחרונה עמדנו מול אנשי האתר במטרה להתאים את הקולקציה לטעם ולצרכים של הקהל באנגליה ובהחלט הצלחנו לעשות זאת. אנחנו מאמינות כי המותג ימשיך להתרחב ובקרוב מאד אנחנו מתחילים למכור במס׳ אתרים בארה״ב".

יפעת אוזן
עבור לתוכן העמוד