הפוך לעמוד הבית
יפעת 2

נינט טייב תשמש כשותפה מלאה במותג התיקים נוטופה

25/02/2020
נינט טייב. צילום: גיא כושי ויריב פיין
נינט טייב. צילום: גיא כושי ויריב פיין

נינט טייב תשמש כשותפה מלאה במותג תיקים וארנקים ייחודיים הנקרא NUTOPA של המעצבת שרון מורגנשטרן. 

 

על פי המעצבת המותג מחבר בין עולמות האופנה לעולמות המוסיקה: "מוסיקה היא חלק עיקרי בחיים שלי, בעבודה ובכלל, ובדרך קסם היא הביאה ליצירה שלי את נינט. הסיפור שלנו התחיל בדגם שנקרא "נינה". נינט שלחה לי אלבום של "קרוגבין" ומיד עם הצליל הראשון שהתנגן הרגשתי שנפתח לי הלב. הקשבתי לו שוב ושוב, ותוך כדי הקשבה הגיעו אימג'ים של מעגלים, סיבובים, של תנועה וחופש, וכך נולד לו הדגם, שהוא תיק בארל עם פרנזים בצדדים שנעים בחופשיות עם הגוף. החיבור ביננו הוא חיבור עמוק, שמבחינתי הוא התמצית של יצירה אמיתית. שתינו יוצרות ממקום אותנטי וממקום מאוד אישי. אני שמחה ומתרגשת על שיתוף הפעולה המיוחד במינו עם מישהי מדהימה וגדולה כמו נינט ומאחלת לנו בהצלחה בדרך החדשה".

 

הפסקול שנוצר לפני מספר שנים עם המפגש בין שרון מורגנשטרן, מעצבת ומקימת Nutopa, לבין נינט טייב, מוזיקאית-יוצרת-אומנית, הניב מסע השראות מרובה רבדים, בו כל אחת מביאה בסינכרון מושלם את עולמה שלה, עד לכינון שותפות וקולקציית תיקים שמספרת סיפור שלם.

 

ההשראה של המעצבת שמתוכה נולדה הקולקציה משלבת בתוכה כמה אלמנטים ביניהם: אלמנטים פנימיים, חוויות שספגה בדרך שתמיד מלוות במוסיקה ואלמנטים חיצוניים שמגיעים בעיקר מהחומר. 

 

יפעת אוזן
עבור לתוכן העמוד