הפוך לעמוד הבית
יפעת 2

ישראכרט ו-H&M יוצאים בשיתוף פעולה שיווקי באמצעות הארנק הדיגיטלי ANYPAY

11/09/2020
צילום באדיבות ישראכרט
צילום באדיבות ישראכרט

ישראכרט ומותג האופנה המובילH&Mמודיעים על שיתוף פעולה  שיווקי ראשון באמצעות הארנק הדיגיטלי, כאשר לקוחות שישלמו ב- ANYPAY ב-200 ש"ח ומעלה יקבלו החזר של 50 ש"ח על הקניה הראשונה


לפני כחודשיים השיקה ישראכרט  את ANYPAY – שירות תשלומים מבוסס טכנולוגיה חדשה, שבאמצעותה כרטיס האשראי "נכנס" לתוך הנייד, ומאפשר תשלומים ללא מגע, בביטחון ובנוחות.

קצב אימוץ התשלום ב -ANYPAY צומח מדי יום, כמות ההורדות היומית של האפליקציה מאז ההשקה שולשה כיום עומדת על למעלה מ-130 אלף משתמשים.

 

ונסה אייל ראש חטיבת השיווק בקבוצת ישראכרט: "לכולנו, שכבר חיים מחוברים לנייד ורגילים לבצע ממנו הזמנת מונית, אוכל ממסעדות וקניות און ליין, המעבר לתשלום מהיר ובטוח בעסקים מהנייד מרגיש  כמו שלב טבעי ומתבקש. שיתוף הפעולה עם מותג האופנה הבינלאומי  יאפשר ללקוחות ישראכרט הרשומים לשירות ליהנות מחוויית תשלום מתקדמת מקצה לקצה תשלום בטאץ' מהנייד וליהנות מהטבה משמעותית".

 

"אנו שמחים לשתף פעולה עם ישראכרט ולהשיק את שירות ANYPAY בחנויות הרשת ולהעניק ללקוחותינו חווית קנייה חדשנית, נוחה ובטוחה יותר"  מסרה רונית גוטפריד ניסני, סמנכ"לית השיווק ב-H&M ישראל.

 

מהלך זה מצטרף למהלכים נוספים שביצעה ישראכרט בשנה האחרונה על מנת להוביל  את שוק התשלומים הדיגיטליים המתקדמים בישראל, בין היתר היערכות להשקת אפליקציית נסיעה ייעודית לתחבורה ציבורית תחת השם ANYWAY, שתאפשר למחזיקי כל כרטיסי האשראי לוותר על כרטיס ה"רב קו", ולשלם באמצעות סריקת קוד בנייד, ללא מגע. בנוסף, ישראכרט הייתה הראשונה לשתף פעולה עם חברת Garmin, שמאפשרת תשלום ללא מגע באמצעות השעון החכם ללקוחות מאסטרקארד מקבוצת ישראכרט.

 

כשמשלמים  אין צורך להקליד את הקוד הסודי, בכל סכום עסקה וזאת להבדיל מעסקאות טאצ' בכרטיס האשראי שהלקוחות נדרשים בעסקאות מעל 300 ₪, להקליד קוד סודי.

התשלום באמצעותANYPAY  באפליקציית ישראכרט  מתבצע תחת סטנדרטים מחמירים של אבטחת מידע. בנוסף, כל עסקה מדווחת ללקוחות באמצעות הודעת "פוש", בזמן אמת, כאשר הלקוחות יוכלו לעקוב באמצעות האפליקציה אחרי כל היסטוריית הרכישות שלהם.


 

יפעת אוזן
עבור לתוכן העמוד