הפוך לעמוד הבית
יפעת 2

מייסד חברת כרמית ובתו משיקים מתחם משרדים

27/12/2018
שיר הלפרן, לני סאקסטין, מיכל קלימברג. צילום: אלעד
שיר הלפרן, לני סאקסטין, מיכל קלימברג. צילום: אלעד

איש העסקים לני סאקסטין, מייסד חברת הממתקים כרמית ובתו מיכל קלימברג, חשפו באירוע חגיגי את מתחם המשרדים החדשני בישראל תחת השם:weTUBE, בכניסה הראשית לראשון לציון.

 

האירוע כלל מינגלינג, ארוחה עשירה והצגת הפרויקט ע"י היזמים. הנוכחים קיבלו הצצה ראשונה למתחם קולינרי חדשני ומסקרן בידי שיר הלפרן – יזמית ובעלים שוק האיכרים בנמל תל אביב שחשפה את "מאחורי הקלעים" של המיזם שיוקם לצד   weTUBE .

 

את האירוע פתח לני סקסטין שאמר: "לידת הפרויקט  הייתה ארוכה אך בסוף הגענו למה שקיווינו ואני רושם את ההישגים גם לזכותה של ביתי מיכל, שעובדת איתי כבר 25 שנה. בשנת 1989 חברת הממתקים כרמית פעלה במפעל קטן בראשון לציון וכאשר חשבנו להתרחב למפעל גדול העירייה הציעה לנו מגרש באזור מרוחק: "חולות ראשון". היה צריך הרבה מעוף וחזון לשכנע משקיעי חוץ להשקיע כסף בחולות. העירייה סיפרה שביום מהימים המקום יהפוך לאזור תעשייה אטרקטיבי ואסטרטגי כולל רכבות, תשתיות ותחבורה ציבורית – וכך היה. היום אנו מביאים את הבשורה לחברות המחפשות שטחים ענקיים – להם יש ביקוש בישראל". 

 

לדברי לני סקסטין: "מדובר במגדל משרדים יוקרתי בשטח של כ – 30,000 מ"ר על קרקעי, שיוקם בהשקעה של כ-220 מיליון ₪, ויעוצב ע"י משרד האדריכלים יסקי-מור-סיוון. הפרויקט כולל גם קומת מסחר המשתרעת על שטח של כ 2,200 מ"ר ומיועדת לעסקים תומכים למשרדים, לרבות מסעדות, בתי קפה ועוד".

 

לדבריו: "הפרויקט מציג ייחודיות המתבטאת בגודל הקומה העצום של 3,700 מ"ר הקומה, מה שמאפשר לחברות גדולות גמישות בחלוקת החללים".

 

מאמרים נוספים בנושא יזמות ועסקים קטנים

יפעת אוזן
עבור לתוכן העמוד