הפוך לעמוד הבית
יפעת 2

ממסע עולמי למסע שיקומי

28/08/2013
ממסע עולמי למסע שיקומי (הגדל)

"יד שרה" יוצאת בקמפיין גיוס תרומות, בכיכובו של איש הטלוויזיה אייל פלד, שלקה לפני חמש שנים בשבץ מוחי ומאז נמצא בתהליך שיקום.  פלד זכור לכולנו כמנחה המיתולוגי של התוכנית "מסע עולמי" במסגרתה טייל בעולם, ביקר באתרים מסוכנים, טיפס על הרים וחצה נהרות.

קמפיין, שנוצר ע"י משרד הפרסום "ראובני פרידן IPG", מציג את הפער הגדול בין החיים של אייל לפני האירוע, לבין החיים שלו כיום. המסר הוא שעשרות אלפי ישראלים נמצאים ב"מסע שיקומי" והכתובת של כולנו בתהליך הקשה הזה היא יד שרה, המעניקה שירותי השאלת ציוד, הסעות, מוקדי מצוקה ומרכזי שיקום בפריסה ארצית.

ניב חורש, מנכ"ל משותף בראובני פרידן  "התוודענו לראשונה לשירותים של יד שרה בסיור שערכנו בסניף המרכזי שלהם בירושלים לפני כחצי שנה. הופתענו לגלות את העוצמה, החזון והיצירתיות של יד שרה – ארגון המתנדבים הגדול בישראל. מתנדבי יד שרה עוסקים בעבודת קודש יומיומית ואנחנו גאים לקחת חלק במאמץ שלהם ולסייע במטרה החשובה של סיוע ושיקום למאות אלפי ישראלים מדי שנה."

אורי לופוליאנסקי, נשיא ומייסד יד שרה, הודה למנהלי פרסום ראובני פרידן על הירתמותם בהפקת תשדיר התרמה: "המסירות, האכפתיות וההקפדה על הפרטים הקטנים הרשימו אותי מאוד.  התרגשתי מכך שהם עושים את העבודה בהתנדבות ומכל הלב."

באירוע ההשקה הודה לופוליאנסקי בחום לאייל פלד על המאמצים והנכונות ועל תרומתו הייחודית להפקת התשדיר: "היית מתנדב של יד שרה ואתה ממשיך להתנדב ולסייע לנו לבסס ולפתח את השירותים". לופוליאנסקי העניק לאיל פלד תמונה בה הוא מופיע בהדרכת אורחים ביד שרה. אייל הגיב בהתרגשות "תודה ליד שרה".

 

כתבות נוספות

יפעת אוזן
עבור לתוכן העמוד