הפוך לעמוד הבית
יפעת 2

אסתי גינזבורג נבחרה כפרזנטורית של GOLBARY

14/12/2015
אסתי גינזבורג נבחרה כפרזנטורית של GOLBARY

אסתי גינזבורג נבחרה כפרזנטורית של מותג האופנה GOLBARY. גינזבורג תחליף את השחקנית ההוליוודית איילת זורר שכיכבה בקמפיינים של המותג גולברי ב 11 העונות האחרונות.  

 

גינזבורג נבחרה לאחר סקרים ומחקרים שערכה חברת  GOLBARYבמהלך החודשים האחרונים. במסגרת ההסכם תככב גינזבורג במהלך ה – 5 השנים הבאות בקמפיינים של החברה. גינזבורג תקבל עבור שנת 2016 – 900 אלף  

 

הקמפיין הראשון בכיכובה, יעלה במהלך חודש פברואר 2016, לרגל השקת קולקציית אביב-קיץ 2016. הקמפיין יכלול בין היתר: סרטון טלוויזיה, שלטי חוצות, קטלוג, פוסטרים בנקודות המכירה ופעילות רחבה ברשתות החברתיות.

 

כמו כן תערוך גינזבורג במסע יחסי ציבור רחב לרשת, במסגרתו תשיק קולקציות קפסולה, תשתתף בתצוגות האופנה של המותג, פעילויות בנקודות המכירה ועוד.

 

לדברי משה גולברי, מנכ"ל חברת GOLBARY: "לאחר 11 עונות מוצלחות עם הפרזנטורית איילת זורר שהביאה עמה ניחוח של הצלחה, אופנה, איכות נשיות ועוד ערכים נוספים למותג, החלטנו בשנת 2016 להתמקד בקהל יעד נוסף למותג, נשים צעירות בנות 25 פלוס".

לדבריו: "כיום רשת GOLBARY מובילה בתחום אופנת הנשים ואנו רואים פוטנציאל גם באימהות צעירות שמחפשות אופנה יום יומית, לעבודה ולשעות הפנאי ולאחר בדיקות מקיפות, זיהינו כי אסתי מהווה סוג של קונצנזוס בתחומי הלייף סטייל, בקרב כל הנשים בארץ". 

 

כתבות נוספות

יפעת אוזן
עבור לתוכן העמוד