הפוך לעמוד הבית
יפעת 2

קפה גרג חתמה על הסכם חסות עם מועדון הכדורסל מכבי תל-אביב

27/09/2016
קפה גרג חתמה על הסכם חסות עם מועדון הכדורסל מכבי תל-אביב

רשת "קפה גרג" חתמה על הסכם חסות עם מועדון הכדורסל מכבי תל-אביב. במסגרת החסות  יופיע הלוגו של "קפה גרג" על גב החולצה של שחקני מכבי פוקס ת"א בכל משחקיה הרשמיים של הקבוצה – הן בליגה הישראלית והן ביורוליג. הסכם החסות מוערך בכמיליון שקלים.

 

יאיר מלכה, מבעלי רשת גרג: "החסות למועדון הכדורסל מכבי ת"א היא חלק מסדרת מהלכים אסטרטגיים של הרשת, המחזקת את מעמדה כרשת בתי הקפה המובילה בישראל. כספורטאי המתאמן שבעה ימים בשבוע חשובה לי מאוד הזיקה לספורט ולכל מה שהוא מייצג. מעמדה של מכבי ת"א וההישגים אליה הגיעה ואליהם היא שואפת באופן קבוע, מעמידים אותה כבחירה הטבעית שלנו לשיתוף פעולה הן מבחינה עסקית והן מבחינה ערכית".

 

אלי דריקס, המשנה למנכ"ל מכבי פוקס ת"א: "אנו שמחים מאוד על ההסכם שהושג עם קפה גרג. כל פרסום על החולצה הצהובה של מכבי ת"א הוא חשוב ויוקרתי. הספונסרים שלנו הם לא נותני חסות רגילים, אלא שותפים עסקיים לדרך בה אנו מאמינים של מצוינות, מקצוענות והשאיפה המתמדת להיות מספר 1".

 

רשת "קפה גרג", הנמצאת בבעלות יאיר מלכה, גילעד אלמוג וניר אדרי, מונה 103 סניפים ברחבי הארץ.

 

מועדון הכדורסל מכבי ת"א הוא המועדון המצליח ביותר בספורט הישראלי ומהמובילים באירופה. מכבי זכתה עד היום ב-102 תארים רשמיים – שיא עולמי לקבוצת כדורסל מקצוענית – ושש פעמים זכתה להניף את הגביע היוקרתי מכולם, גביע אירופה לאלופות (בשמותיו השונים), כולל הזכייה המרגשת האחרונה במילאנו 2014.

כתבות נוספות

יפעת אוזן
עבור לתוכן העמוד