הפוך לעמוד הבית
יפעת 2

פיליפס משיקה מסכים חדשים לשילוט דיגיטלי

15/02/2017
פיליפס משיקה מסכים חדשים לשילוט דיגיטלי

חברת MMD, המפיצה המורשית של מותג מסכי המחשב של פיליפס, השיקה בתערוכת ISE 2017 סדרות של מסכים ייעודיים לשילוט דיגיטלי שמתאפיינים בחידושים ויכולות ייחודיות. בין היתר נחשפו תוכנות ליצירה ולניהול מרחוק של תכנים וכן שורה של הסכמי שיתוף פעולה עם בתי תוכנה שפיתחו אפליקציות למסכים הללו. גולת הכותרת בתחום זה היא יישומים חדשניים של מערכת ההפעלה אנדרואיד לשילוט דיגיטלי, שיוטמעו בעתיד בכל דגמי השילוט הדיגיטלי של פיליפס וכן בסדרות של טלוויזיות מקצועיות. בכך תינתן ללקוחות האפשרות למנף את הגישה לקהילת הפיתוח הגדולה בעולם.

 

סדרת P החדשה מביאה לראשונה את בשורת האנדרואיד לקטגורית מוצרי הביניים, בסדרה זו מוצעת בגדלים 42 אינטש, 49 אינטש ו-55 אינטש – כולם בעלי מארז צר ומרשים בעיצובו. 

 

במסגרת התערוכה חתמה MMD  הסכמים עם שורה של בתי תוכנה מובילים שיספקו פתרונות מותאמים למסכי השילוט של פיליפס. ביניהם: Smarsign, GauddiandSignstix, Instoemedia, Teamviewer, Navori ועוד. באמצעותם יוצעו ללקוחות מגוון רחב יותר של פתרונות לשווקים וורטיקליים כמו: קמעונאות, מזון ומשקאות, תחבורה, בנקים ופיננסים, תערוכות וכנסים, שילוט חוצות ואצטדיונים, מסעדות, בתי מלון ועוד.

 

בנוסף למסכי האנדרואיד חשפה פיליפס גם את סדרת L החדשה, מסך השילוט הראשון מתוצרתה עם תצוגת LED ישירה. מסך 55 אינטש של סדרה זו, המתאפיין במארז דק במיוחד, מיועד להתקנה במתחמים פנימיים והוא מציע אפשרויות הרחבה בלתי מוגבלות, להתאמה לתקציב מכל גודל.

 

מערכת ניהול ובקרה

כל מסכי השילוט שהושקו בתערוכה תומכים במערכת הניהול והבקרה הייחודית CMND. היא מאפשרת ללקוחות לעדכן כל מסך מקושר מרחוק, בכל עת ומכל מקום. מערכת זו חוסכת לחלוטין את כל המאמצים והמשאבים הכרוכים בהגעה פיסית לכל מסך, ביצוע משימות תחזוקה, עדכונים, שינוי הגדרות ותצורות והעלאת תכנים חדשים.

 

תבניות מוכנות מאפשרות יצירה מהירה של תכנים והעלאתם לתצוגה תוך דקות. ניתן להוסיף בקלות טקסט, תמונות, קליפים של ווידיאו, אפליקציות ויישומונים. ממשק 'גרור והנח' מאפשר למקם תכנים במקום המתאים, על פי כל צורך. ניתן לשלב דפים מרובים במגוון שפות לצורך תצוגות אינטראקטיביות ודינמיות וביצוע כל שינוי נדרש בכל עת.       

כתבות נוספות

יפעת אוזן
עבור לתוכן העמוד