הפוך לעמוד הבית
יפעת 2

גיא זוארץ נבחר להוביל את קמפיין הקיץ של אלקטרה מיזוג אויר

22/05/2019

חברת אלקטרה מיזוג ואוויר הודיעה היום כי בחרה בגיא זוארץ, המזוהה כמנחה של תוכנית הריאליטי "הישרדות" והעונה האחרונה של "האח הגדול VIP", להוביל את קמפיין הקיץ של החברה. זוארץ.

 

זוארץ יחליף אופירה אסייג ואייל ברקוביץ, שדובבו את הדמויות "פיפי וברקו" שעמדו במרכזו של קמפיין הקיץ של החברה אשתקד. על פי הערכות הסכום אותו יקבל גיא זוארץ נאמד במאות אלפי שקלים.

 

לדברי יגיל וויט, מנכ"ל אלקטרה מיזוג אוויר: "אנו שמחים על הבחירה בגיא זוארץ לקמפיין הקיץ של אלקטרה. גיא הוא מוכשר, בעל כריזמה, מקרין אמינות וכמובן נראה מצוין על המסך. אישיותו של גיא הולמת את ערכי המותג אלקטרה, ביניהם ישראליות ומובילות".

 

קמפיין המיזוג של אלקטרה לקיץ הקרוב יעלה לאוויר בטלוויזיה, באינטרנט, ברדיו, בשילוט חוצות ובנקודות מכירה במקביל להשקת סדרות המזגנים החדשות של אלקטרה ובראשן סדרת הדגל פלטינום אינוורטר AAA שנבחרה למוצר השנה  2019 בקטגוריית החשמל, המאופיינת ביעילות אנרגטית גבוהה, בחיסכון בחשמל, בעוצמת הפעלה שקטה במיוחד ובפיתוחים טכנולוגיים שהן בבחינת "פורצי דרך" בתחומם.

 

בשנה הקרובה גיא זוארץ ימשיך להנחות את שתי התוכניות הדגל של רשת: הישרדות והאח הגדול. במקביל, הוא ממשיך לעבוד על הקריירה המוזיקלית האישית שלו לקראת הוצאת אלבום חדש והוא מופיע בכל רחבי הארץ עם מופע השורשים המשפחתי "לדינו ופיוט מבית אבא".

כתבות נוספות

יפעת אוזן
עבור לתוכן העמוד