הפוך לעמוד הבית
יפעת 2

"אביב פרסום" זכתה בתקציב הפרסום של רשת Wine & More‏

19/11/2019
"אביב פרסום" זכתה בתקציב הפרסום של רשת Wine & More‏

משרד הפרסום "אביב פרסום", זכה בתקציב הפרסום של רשת Wine & More המונה 9 סניפים וחנות דגל לשיווק אלכוהול ובשר. אביב פרסום בבעלותם של בנצי ג'ורנו וניס אביטן, הוא מטפל ללקוחות הכוללים את  רשת מחסני השוק, רשת ספידוג, רשת המקסיקני , היפר כהן , קואופשופ , עיריית באר שבע , בריאותא מרכזים רפואיים , רשת קנדי גלידה ועוד.

 

רשת Wine & More (חינאווי)  הנה רשת בפריסה ארצית של 9 סניפים וחנות אלכוהול ובשר  אשר הוקמה בשנת 1975 על ידי קרים חינאווי ביפו. המותג החל לצמוח עם כניסתו של ג'ורג' חינאווי אשר העמיק את קשרי המסחר והוביל לצמיחתה המטאורית. החנות האיכותית צברה תהודה ופופולאריות הודות להצטיינותה בעולם היין והמשקאות וכיום נמנית כאחת מהשחקניות המובילות בענף.

 

במסגרת חוזה ההתקשרות, אביב פרסום יהיה אחראי על הובלת מהלכים שיווקיים בטלוויזיה, רדיו, שלטי חוצות, מודעות בעיתונות, תוכן שיווקי, דיגיטל וכן, על ניהול הנכסים הדיגיטליים כמו עמוד הפייסבוק הפעיל של הרשת.

 

בנצי ג'ורנו, מבעלי אביב פרסום, מסר "אנו נרגשים לצרף לשורות משרדינו לקוח מכובד כמו רשת Wine & More  ולהיות אחראים להובלת מהלכים שיווקיים חדשים אשר יעמיקו את מיצובה התודעתי בקרב הציבור ויבדלו אותה אל מול המתחרות. המציאות בה אנו חיים כיום תחרותית ועל כן ,קיימת חשיבות רבה ליצירת בידול ולהענקת ערך מוסף ללקוחות הרשת ולהתאמתה לעידן של היום ולהצעיד אותה למחזות חדשים".

כתבות נוספות

יפעת אוזן
עבור לתוכן העמוד