הפוך לעמוד הבית
יפעת 2

רשתות קפה גרג וביגה יעניקו חסות למועדון הכדורסל מכבי פוקס ת"א

21/11/2019

רשתות בתי הקפה גרג וביגה חתמו אמש על הסכם חסות הסכם זו השנה הרביעית ברציפות עם מועדון הכדורסל מכבי FOX תל-אביב. הסכם החסות מוערך בכרבע מיליון שקלים .

 

במסגרת החסות, חדר ה- VIP הממוקם בתוך אולם המשחקים יהיה ממותג  קפה גרג וביגה. כמו כן בכל משחקיה הרשמיים של הקבוצה,  הן בליגה הישראלית והן ביורוליג, יופיעו סרטונים על מסכי לד עם משפטים קריאטיביים כמו: "מכבי ת"א כובשת את אירופה המטבח האירופי כובש את ביגה", "ארוחת הבוקר של גרג ובגדול!",  שיופיעו באולם מנורה בזמן המשחקים של מכבי ת"א ועוד.

 

יאיר מלכה, מנכ"ל ומבעלי רשת גרג וביגה: "כספורטאי המתאמן מידי יום, הספורט עבורי הוא ערך עליון ולכן, זה אך, טבעי שרשתות הקפה גרג וביגה המובילות בישראל יתחברו לקבוצה מובילה בתחומה, עם הישגים אליה הגיעה ואליהם היא שואפת באופן קבוע, מעמידים אותה כבחירה הטבעית שלנו לשיתוף פעולה הן מבחינה עסקית וערכית". לדבריו: "החסות למועדון הכדורסל מכבי ת"א הינו חלק מסדרת מהלכים אסטרטגיים של הרשת, כמו השקת תפריט ספורט ייחודי, שהושק בימים אלו ברשת קפה גרג ועוד"

 

גלעד אלמוג מבעלי רשת קפה גרג וביגה: "מועדון הכדורסל מכבי ת"א הוא המועדון המצליח ביותר בספורט הישראלי ומהמובילים באירופה. מכבי זכתה עד היום ב-102 תארים רשמיים – שיא עולמי לקבוצת כדורסל מקצוענית – ושש פעמים זכתה להניף את הגביע היוקרתי מכולם, גביע אירופה לאלופות (בשמותיו השונים), כולל הזכייה המרגשת האחרונה במילאנו 2014. אני מאמין ששובו של כספי לקבוצה יחזיר עטרה ליושנה  ואנו שמחים להיות נותני החסות של הקבוצה".

 

רשתות הקפה גרג וביגה בבעלות אנשי העסקים יאיר מלכה, גלעד אלמוג וניר אדרי רשת קפה גרג מונה כיום כ- 120  סניפים ורשת קפה ביגה מונה  כ- 40 סניפים בפריסה ארצית.

כתבות נוספות

יפעת אוזן
עבור לתוכן העמוד