הפוך לעמוד הבית
יפעת 2

Telesport יספק תכני ספורט לנוסעי התחבורה הציבורית באמצעות מסכי ה-LCD

9/03/2005

פורטל הספורט Telesport יספק תכני ספורט לנוסעי התחבורה הציבורית באמצעות מסכי ה-LCD של חברת Infomotion. על ההסכם חתמה השבוע חברת טלליין בעלת הפורטל עם מחלקת התוכן של Infomotion. הפורטל יעביר באמצעות המסכים תוצאות אמת של משחקים בליגות הישראליות ובליגות הזרות בכדורגל, עדכונים על הנעשה בעולם הספורט, מידע סטטיסטי ומידע מקדים הנוגע למשחקי הטוטו וליין הווינר.

 

במקביל לאספקת התכנים יוכלו מעתה נוסעי התחבורה הציבורית לקבל שני שירותים נוספים שאחד מהם היה עד כה נחלת הרשת האינטרנטית בלבד. באמצעות המסכים יוקרנו לראשונה הודעות נבחרות של  הפורום הפועל באתר. בנוסף, יפורסמו מספרי טלפון שבאמצעותם יוכלו הנוסעים להירשם לקבלת תוצאות אמת של משחקים ולקבל דיווחים על הגרלות משחקי הטוטו ומשחקי ווינר.

 

"אספקת שירותי מידע היא צעד נוסף לקראת הפיכתם של מסכי ה-LCD המוצבים בתוך כלי התחבורה הציבורית למדיום טלווזיוני משמעותי", אומר יובל בן נון, מנכ"ל Infomotion. כניסתו של הפורטל הינה מהלך שנועד לספק לנוסעים בידור ומידע ספורטיבי על פי דרישתו. מסקרים שערכה החברה עולה כי תוכן ספורטיבי הוא מצרך מבוקש בקרב הנוסעים, ועל כן מצאנו לנכון לחבור לספק תוכן מוביל בתחום. 

כתבות נוספות

יפעת אוזן
עבור לתוכן העמוד